No cześć :)

Ksywka: Arpo
Imię: Radosław
Mundur: Brak (niestety :/)
Ekipa: Brak
Replika: CM 028, zwany także kałaszkiem od cymki
Zainteresowania, coś o mnie: Zacząłem się interesować ASG około miesiąc temu. Nie chodziłem jeszcze na żadne strzelanki, jednak bardzo bym chciał :slight_smile: Oprócz braku munduru nie mam także porządnej ochrony oczu, zwykłe okulary z budowlanego za 12zł, co jest bardzo głupią rzeczą gdy już nosi się jedne okulary. Sporą część mojego czasu spędzam przed komputerem (szczególnie w weekendy), jednak mam nadzieję że airsoft chociaż trochę mi z tym pomoże.

Nie mam na razie żadnego zdjęcia, dodam przy najbliższej okazji.

Pozdrawiam :slight_smile:

Witaj ; )

Siemasz, na stronie shotgun.com.pl mają fajne gogle od ACM za 89zł, powinny wleść jak podspodem masz okulary :wink:

Husarz, nie polecaj ochrony oczu - najważniejszej rzeczy - marki ACM (All China Made). Tą akurat rzecz warto mieć markową i sprawdzoną.

Znaczy niektóre z ACM wytrzymują ale są słabe. Generalnie za 100 zł można mieć kontraktowe ESS z demobilu z nienaruszonymi szybkami.

Nowe UVEX I-VO to koszt około 50 zł, więc również wolałbym aby nie polecać ochrony oczu bez do tego jakichkolwiek podstaw. Miałem kiedyś w posiadaniu kopie Bolle x800 od ACM i nie polecam ( “ACM-ACMOwi nie równy”- zwykła loteria . Rysują się bardzo łatwo a do tego pękają oprawki ):wink: