"NIE WSZYSTKO STRACONE" Stargardzki stalker

Nie dawno dowiedziałem się o dość ciekawym wydarzeniu w Stargardzie, które odbędzie się 15 listopada. Może będzie ktoś zainteresowany więc podrzucam link. Ponoć jest to 1 takie spotkanie tego organizatora w takim stylu.

Link nie działa?

A co do linku musisz się zalogować na FB aby otworzyć :smiley:
Z grubsza opis tego co jest na stronce:
1 resp:
resp jest co 10 minut od pełnej godziny (10:10 10:20 itd.) jeżeli ktoś nie stosuje sie do zasad to całą drużyna dostaje karne 5 minut. po trafieniu osoba przez 5 minut nie może nic robić można ją w tym czasie transportować okraść z kulek lub przeszkadzajka może ją zarazić. po 5 minutach wraca na respa chyba że została postrzelona przez przeszkadzajke wtedy sama się staje przeszkadzajką bezpowrotnie.
liczba żyć jest nieograniczona. w przypadku niewykonania zadania głównego w danym czasie liczba żyć dla drużyny szturmującej spada do dwóch. każda drużyna ma medyka który ma do wykorzystania 5 bandaży (na całę strzelanie) potem już tylko resp.
2 amunicja
każdy po wyjściu z respa nie możne mieć więcej kulek niż 40 (snajperzy 10) kulki można przejmować od zabitych, dostać od innego gracza lub zdobyć wraz z przedmiotem fabularnym (przeszkadzajki nie mają limitów amo) (jak już pisałęm radze zaopatrzyć się w magi low lub mid cap)

zadania mapy i kilka innych pierdół potrzebnych do gry dostaniecie (dowiecie się) w dniu rozgrywki

A czy oni dostarczają kulki ? Jeżeli nie to już widzę jak ktoś oddaje coś za co zapłacił mimo że to 40 kulek :stuck_out_tongue:

Dodatkowe informacje
“no to tak ze sobą zabrać dobry humor i chęć spędzenia mile czasu no i coś do stylizacji stalker w miare możliwości co do kulek każdy nosi swoje kulki przy sobie ale ładuje je tylko w respie i max 40 kulek (snajperzy 10 plus 5 w boczniaku) ew. można kulki zabrać z maga zabitego wroga i doładować lub bd bonusy typu możesz sobie dołądować 10 kulek. z dodatkowych info będą 3 frakcje jedna 4 osoby która chce tylko zabić snorki dwie pozostałe mają wiecej zadań pobocznych i jedno główne.”
i gościu potrzebuje infa o ilości osób bo nie wie czy nie musi powiększać terenu

Jestem zalogowany na facebooku a i tak nie działa …

Admin zrobił fanpejdz na którym będą wszystkie potrzebne informacje

ponieważ wydarzenie zostało ograniczone tylko dla osób które mają znajomego biorącego udział :\

Zona niezbadana, niewyjaśniona, a wszystkie jej tajemnice nie przekraczają poza jej granice. w pażdzierniku roku 2014 na terenie opuszczonego radzieckiego lotniska w zachodnio - północnej części Polski coś się stało. Celu zbadania dziwnego zjawiska w zonie pojawiło się wojsko jednak zaraz po lądowaniu baza główna straciła kontakt z jednostką ALPHA. kilka tygodni później zdecydowano się wysłać tam jednostkę BRAVO która nie do końca pomyślnie lecz wylądowała i rozpoczęła zamierzone działania na terenie zony lecz czas działań się przedłużył o szukanie najważniejszego sprzętu rozrzuconego po okolicy po nie do końca udanym lądowaniu. Po lądowaniu wojska (zwiedzeni szybkim i łatwym zarobkiem) pojawiają się stalkerzy, a chwile po nich frakcja wolność, która nie chce aby zona była kontrolowana
Dziennik dowódcy:
dzień 5 (fragment)
…w końcu udało nam się ogarnąć po lądowaniu awaryjnym. Elektronika wysiadła początkowo myśleliśmy że to było przyczyną utraty kontaktu po poprzedniej turze misji lecz po zbadaniu terenu nie znaleźliśmy dosłownie nic sprzęt, ludzie, śmigłowiec, broń, zupełnie jak by wyparowali… . W dodatku wielu stalkerów przybyło na teren zony uradowani naszym przybyciem które może dać im szybki zarobek. Może uda się negocjować a może poleje się krew…

kilka zmian:
-jako że amunicja jest również walutą to każdy ma po 30 kulek nie ważne czy snajper czy szturm. kulki można wymienić za przedmioty fabularne lub można kogoś obrabować.
-resp jest w kantynie i jest wspólny dla wszystkich.
-wojsko dzięki pancerzowi (kamizelki, chełmy itp.) ma jedno trafienie wiecej (dostanie zakłada białą szmate strzela dalej dostanie znowu czerwona szmata wtedy medyk lub resp)
-medykiem jest każdy można nawet opatrywać siebie samego ale trzeba mieć opatrunek :wink:
-jak coś jeszcze sie przypomni to napisze. reszta rzeczy typu zadania itp. zostaną podane indywidualnie drużynom w dniu rozgrywki

CZAS!!! przewidujemy zbiurkę o 9 aby zacząć wcześnie czas trwania do wieczora zależy jak wyjdzie.
pozostało 1 wolna frakcja Stalkerzy
dlatego potrzebował bym listę chętnych aby przekazać ile osób ma się zjawić aby wiedział czy powiększać frakcje