mizo

Hejo wszystkim. Zapewne część z was mnie zna i wiecie że swoją przygodę z airsoftem rozpocząłem na początku tego roku :smiley: .Bez owijania w bawełnę, nie dawno rozpocząłem nagrywanie filmów na YT za pomocą kamery GoPro oraz Manty
a moje wypociny możecie zobaczyć tutaj. https://www.youtube.com/user/edgarowiec1337
Co prawda, nie grzeszę językiem angielskim oraz umiejętnościami montowania filmów ale będę starać się rozwijać w tym kierunku :slight_smile:
Dziś został zamieszczony kolejny odcinek z ostatniej niedzieli.Zachęcam do oglądania

Pozdrawiam
mizo

Bez owijania w bawełnę - faktycznie znajomością angielskiego nie grzeszysz. Chwilami to tłumaczenie strasznie zgrzyta.

Widzę trzy opcje:

1. Podciągnij język (najlepsza), albo
  2. Znajdź kogoś, kto Ci będzie robił korektę tekstu przed publikacją (najtrudniejsza), albo
  3. Daj sobie spokój z angielskim, i publikuj to tylko dla polskojęzycznej widowni (najłatwiejsza opcja, ale i najmniej sensowna).

Dobra kamera. Jak montujesz film to prezentuj akcje. O ile to możliwe…Co do angola filmy oglądają Polacy i dla nich kręcisz. Dla nas też ]=) (Forumowicze)

Kolejny filmik na moim kanale z Wiskordu 11.09.2016

Kolejny filmik na moim kanale.
Lecz tym razem krotki i nie ma za wiele akcji bo jak wiecie na poprzedniej strzelance… hasło dnia brzmiało " CYWIL " wiec 90% nagrania bylem zmuszony wyciąć

1:07 Co Herod wyczynia? :confused:

Mogę tylko zdradzić, że to tajny sygnał sił specjalnych. Osama Bin Laden zginął w ten sposób.

Myślałem, że go Navy Seals zastrzelili, a nie zamęczyli analnie :stuck_out_tongue:

W sumie to DEVGRU nie NS :smiley: Wiesz, nie wiadomo z czego “strzelali”, podobno ciało zmasakrowane XD

No już zjadły ryby więc wszystko jedno jakie było.

Herod jak zawsze zwinny ;D