Mistrzostwa świata w as?

takie pytanie padło ponieważ jestem ciekaw czy coś takiego istnieje? wiecie może? :smiley:

Są różne zawody takie jak AIPS pojedynczo czy w parach (Surgeon), są też zawody których nazwy nie mogę sobie przypomnieć :frowning: odbywają się w Japonii polega to na tym że 2 uczestników współdziała by w jak najszybszym czasie przebyć “tor przeszkód” np. jeden strzela w tarcze by otworzyć drugiemu przejście itp., są też zawody drużynowe w tz. speedballu gdzie to drużyny 4/12 osobowe mierzą się ze sobą podczas bardzo szybkich i dynamicznych rozgrywek w killhouseach czy na małych polach usianych przeszkodami, różnego rodzaju zawody strzeleckie.
Ogólnie zawodów czy konkursów jest naprawdę sporo i można się zdziwić w jaki sposób ludzie wykorzystują repliki Airsoftowe.
Nigdy nie natknąłem się na zawody ASG w takiej formie jaką my uprawiamy :stuck_out_tongue: Ale nie jest powiedziane że ktoś kiedyś takich nie zrobił.

Podsumowując. Tak są mistrzostwa świata z wykorzystaniem replik airsoftowych, ale czy mistrzostwa świata W airsofcie ? Tego nie jestem w stanie stwierdzić :stuck_out_tongue:

mam nadzieje że takie akcje jak nasze Szczecińskie kiedyś będą :smiley:

raczej ciężko było by to ocenić :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie ma chyba ligi APSC w Szczecinie, możesz startować w IPSC (broń palna) organizowanych przez Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie