Miłośnik ASG

Moja przygoda z tematyką wojskową rozpoczęła się dwa lata temu. Zaciekawiła mnie gra BATTLEFIELD 3. Zwróciłem w niej szczególną uwagę na ubiór, broń i zastosowaną taktykę wojenną. Zacząłem poszukiwać informacji na temat rosyjskiego SPECNAZ i amerykańskiego US MARINES. Jakiś czas później odkryłem ASG i filmiki strzelanek z serii GoPro Herod. Dzięki rodzicom, miałem możliwość rozwijać swą celność na szkoleniu strzeleckim zorganizowanym w Klubie 12 Dywizji Zmechanizowanej w Szczecinie. To było bardzo ciekawe doświadczenie! - broń miała silny odrzut. Moim marzeniem jest poznać Was osobiście i móc wziąć udział w bitwie ASG.

Pseudonim: Montes.
Imię: Filip.
Mundur: komponuję własne elementy umundurowania.
Ekipa: brak.
Replika: strzelba firmy Smith & Wesson M3000-sprężynowa.
Zainteresowania, coś o sobie: tańczę biboying, trenuję brazylijskie jiu jitsu, zimą uwielbiam jeździć na snowboardzie i łyżwach, dobrze pływam, jestem zapalonym grzybiarzem.

Witamy na forum, muszę niestety trochę Cię rozczarować - w naszych spotkaniach mogą brać udział osoby, które ukończyły 15. rok życia - za pozwoleniem rodziców. Wyjątkiem może być sytuacja, gdy pojawisz się na spotkaniu razem z opiekunem, który będzie czuwał nad Twoim bezpieczeństwem przez cały czas rozgrywki i będzie poinformowany na czym polega gra.

Moi rodzice podzielają moją pasję i chętnie się spotkają na bitwie, aby poznać zasady. Chciałbym się tylko dowiedzieć kiedy, gdzie i o jakiej porze odbędzie się najbliższa strzelanka.

Rozejrzyj się po forum, polecam szukać zwłaszcza w dziale “Strzelanki” :slight_smile:

Moja przygoda z tematyką wojskową rozpoczęła się dwa lata temu. Zaciekawiła mnie gra BATTLEFIELD 3. Zwróciłem w niej szczególną uwagę na ubiór, broń i zastosowaną taktykę wojenną. Zacząłem poszukiwać informacji na temat rosyjskiego SPECNAZ i amerykańskiego US MARINES. Jakiś czas później odkryłem ASG i filmiki strzelanek z serii GoPro Herod. Dzięki rodzicom, miałem możliwość rozwijać swą celność na szkoleniu strzeleckim zorganizowanym w Klubie 12 Dywizji Zmechanizowanej w Szczecinie. To było bardzo ciekawe doświadczenie! - broń miała silny odrzut. Moim marzeniem jest poznać Was osobiście i móc wziąć udział w bitwie ASG.

Pseudonim: Montes.
Imię: Filip.
Mundur: DPM brytyjski
Ekipa: brak.
Replika: strzelba firmy Smith & Wesson M3000-sprężynowa i sa-b02.
Zainteresowania, coś o sobie: tańczę biboying, trenuję brazylijskie jiu jitsu, zimą uwielbiam jeździć na snowboardzie i łyżwach, dobrze pływam, jestem zapalonym grzybiarzem.

Nie musisz tego aktualizować :wink:

A czemu nie? To jego temat. Jeśli chce wrzucić jakieś nowe info o sobie to właśnie jest najlepszy na to temat.

Chodziło o to że nie ma takiego obowiązku, ale jak chce to ok :slight_smile:

Niech sie chłopak aktualizuje, kolejny rok Mu przeskoczył… wreszcie ktoś młodszy od mojej córy (14)