Medyk

Ksywa: Medyk
Imię: Hubert
Wiek: 36
Mundur: multicam
Ekipa: brak
Replika: okolo 30 różnych. Najczęściej pkm/rpk
Zainteresowania, coś o sobie: nic ciekawego

Zdjęcie* - mogące ułatwić innym użytkownikom dopasowanie nicku z forum do twarzy w realu

Dobry :wink:

1 polubienie

Witam

1 polubienie

ty na taktycznym ? :thinking:

2 polubienia

Największy przeciwnik limitów tutaj ? :grin:

2 polubienia

No ja mam pkm na 517 fps . Tu jest 500 fps na km więc jaka tam zmiana :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 polubienie

A lubisz taktyczny ? :joy:

3 polubienia

A svd będzie :rofl: ?

2 polubienia

Przeciez on jest anty i przeciw taktycznemu

3 polubienia

No a jak może zabraknąć svd ?

To są bezczelne oszczerstwa i powmowienia. :laughing::laughing::laughing::laughing:

Dobrze wiem co mówiłeś i wielu by to potwierdziło jakie masz zdanie na temat taktycznego i limitów jakie on posiada .Ja bym sie wstydził na twoim miejscu wchodzić w grupe gdzie tak oczerniało sie ja i jej graczy

6 polubień

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing: wiesz W pewnym wieku to człowiek dorasta na ciebie też przyjdzie czas

Po twoich wypowiedziach i zachowaniu stwierdzam ze to ty stoisz w rozwoju ,jest to nie tylko moje zdanie w tej kwesti .Dodam też że twoje negatywne wypowiedzi na temat taktycznego jak i twoje zachowanie jest tu dobrze znane i strzeliles sobie sam w kolano przychodzac tu.Szkoda czasu na takiego czlowieka jak ty.

2 polubienia

Ale ja dopiero popcorn wyciągałem…

2 polubienia

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

Cześć! Ksywa dość niefortunna w grach używamy tej nazwy w konkretnych sytuacjach. Pomyśl nad inną. Co prawda nie jest to ujęte w regulaminie TS (chociaż pewne nazwy powinny być zastrzeżone np. sędzia, moderator, technik itp.) .
Po za tym wszystko doskonale.

1 polubienie

Cywil był lepszy XD

3 polubienia

Nie rozumiem

Był typek co miał ksywę “cywil”