MatiSzcz

Ksywa: golix
Imię:Mateusz
Wiek:26
Mundur:helikon patrol line
Ekipa:brak
Replika:RRA Sa-co4
Zainteresowania, coś o sobie:o zainteresowaniach dużo by tu opowiadać . Po miesiącu zebrania sprzętu postanowiłem wejść w wasze klimaty , jestem totalnie nowy i mam nadzieje ze dobrze trafiłem z nowa zajawka Ps : spokojnie , nie bede biegał w takim obuwiu po lesie . Pozdrawiam i do zobaczenia :grinning:

1 polubienie

Cześć!, fajne klapki :wink:

1 polubienie

Dzięki :facepunch::smiley:

Witaj - ale chyba tez nie zamierzasz biegać w tym co masz na głowie?
Szczerze jest bardzo nieprzydatne w Asg - to dla farbiarzy.
Kup sobie lepiej dobre okulary taktyczne.

1 polubienie

Mógłbyś bardziej się rozwinąć ? Jestem nowy totalnie ,w sklepie powiedzmy ze mi doradzono . Czy to utrudnia grę nie sprawdza się ? Dzięki za oodpowiedz

Zaparuje ci i nic nie będziesz widział i jak będziesz celował to będzie niewygodnie chyba że kolimator na wysokiej podstawie.

1 polubienie

Jak wyżej i nic nie będziesz widział - nawet drzew w lesie.
Kup sobie Bolty, Uvex-y itd…

Tylko nie najtańsze - oczy masz tylko jedne - pooglądaj filmiki na Youtubie i zrozumiesz dlaczego

1 polubienie

Akurat ja się tu nie zgodze - maska do paintballa jest “mniej taktyczna” ale ogólnie:

  • da sie nosic pod nią okulary korekcyjne
  • bezpieczna, masz zakrytą buzię + uszy (a zdarza się stracic zęba)
  • nie paruje / w razie czego można przyczepić wiatraczek (wiem bo miałem tak zrobione, działało idealnie)
  • u nas nie ma takiego wymagania ale IMO jak okulary to pełne gogle, które dobrze się trzymają (np. żeby nie spadły, co mi się zdarzyło) - ale niestety takie parują - okulary często też nie przylegają do oczu, więc jest szpara przez którą kulka przeleci (wiem że często jest wymaganie “full-seal” gogle, które w pełni chronią)

Minusy maski:

  • nie da sie celować :smiley:
  • jak masz czarną maskę i jest gorąco to się ugotujesz
  • słabo cię słychać
  • trudno sie napić / zrobic sobie piknik podczas strzelanki

Czyli przetestuj maskę, jak Ci się będzie podobało to jej używaj :slight_smile:

Jeśli chodzi o

Tylko nie najtańsze - oczy masz tylko jedne - pooglądaj filmiki na Youtubie i zrozumiesz dlaczego

Generalnie okulary nie muszą być drogie, mają spełniać normy. Tanie okulary z normą > drogie chińskie okulary.

1 polubienie

Dziękuje Panowie za odpowiedz . Zakupiłem okulary , ale póki co do najblizszej strzelanki na pewno nie dojdą wiec ocenie w czym mi wygodniej biegać . Pozdrawiam :blush:

Ja osobiście polecam kask + maske + gogle

maska na twarz i gogle mam przyczepione do kasku, wiec mam zestaw “wszystko w 1”

jak chce się napić czy coś to maske mogę łatwo nasunąć sobie na górę kasku
jak dostane w łeb to nie boli

  • mam wbudowane okulary korekcyjne
2 polubienia

“Meet the Engineer”

2 polubienia