Majówka z ASG Projekt Water War 30.04 - 3.05. 2016

**XI Edycja Majówki z ASG

“Projekt Water War 2016”**
Serdecznie zapraszmy na XI edycję Majówki z ASG, która odbędzie się w dniach 30.04 - 3.05. 2016r w Bornem Sulinowie.

FORMUŁA: Zlot ASG z elementami Larpa

“Projekt Water War 2016”
Odsłona nowego scenariusza, w którym dwie frakcje Eldowie Ludzie Lasu i Tergowie Ludzie Pustyni będą walczyć o dostęp do czystych ujęć wody i dane dotyczące zaginionego drona X-HydroP6.

Wstęp

Wiele lat przed powstaniem Republiki Borneo przodkowie Tergów tworzyli zaawansowaną i rozwiniętą technologicznie cywilizację . W wyniku nuklearnej wojny zostali jednak najpierw zniewoleni, a następnie całe ich państwo zostało spustoszone, a wszelki dorobek cywilizacyjny – utracony.

Podobnie jak Tergowie Eldowie powstali po wielkiej wojnie kiedy to został przeprowadzony zmasowany atak nuklearny na większość Państw Republiki Borneo.
Eldon wielkie państwo położone w zachodniej zalesionej i bogatej w wodę części Republiki Borneo. Mieszkańcy szczególnie nie cierpią Tergów, przez których są często atakowani.

Pod wpływem rozkładu Andurium podczas wybuchów jądrowych powstało nowe, nieznane skażenie. Wszelkie znane dotychczas metody wykrywania wszelkiego typu zagrożeń czy to chemicznych, biologicznych czy promieniotwórczych nie zdały w tym przypadku egzaminu. Ludzie po spożyciu skażonej wody umierali w ciągu roku i nikt ani nic nie mogło temu zapobiec. Najdziwniejszym jednak faktem jest to, że rośliny i zwierzęta szybko uodporniły się na to niezwykłe skażenie. Tylko nieznaczne terytoria uległy całkowitej destrukcji.

Zimą 2015 roku Centrum badań i lotów zwiadowczych Eldów w porozumieniu z wojskiem wyprodukowało nowatorskiego drona, który potrafił wykonywać zdjęcia terenu z dokładnością do centymetra. Tak podawały oficjalne źródła prasowe oraz informatorzy strony Eldów „Opracujemy nowe mapy!” mówili. Po dwóch latach Jednostkom Zwiadowczym Ochrony Terytorium Godem udało się przechwycić i odszyfrować rozmowy Eldańskich oficjeli, z których wynikało, że dron mógł analizować zarówno poziom dotychczas niewykrywalnego skażenia z niezwykłą precyzją jak i wykrywać głęboko położone zbiorniki wody określając jednocześnie stopień jej przydatności do spożycia. Podczas zebrania sztabu, naukowcy Tergów przedstawili potencjalne przeznaczenie drona X-HydroP6 . Miał on poprzez aparaty zamontowane na pokładzie wykrywać zarówno zbiorniki wody skażone jak i te nadające się do użytku. Odkrycie wydawało się przełomowe. Przez kolejne lata Tergowie bacznie śledzili poczynania Eldańskich władz, wojsk i naukowców przechwytując wiele rozmów i raportów.

W 2016 roku nastąpił przełom.

Jeśli chcesz przystąpić do TERGÓW:
MUSISZ BEZWZGLEDNIE POSIADAĆ SZATĘ.
Powinieneś potrafić zarówno walczyć jak i larpować.

  • Pod szatą powinniście mieć umundurowanie dowolnej armii, ale zdejmowanie szat bez zgody Sztabu jest zabronione.
    Wasz emblemat:

SZATY POWINNY WYGLADAĆ W TEN SPOSÓB (oczywiście nie dokładnie):

Jeśli chcesz przystąpić do ELDÓW:
MUSISZ BEZWZGLEDNIE POSIADAĆ UMUNDUROWANIE I WYPOSAŻENIE DOWOLNEJ ARMII
Powinieneś potrafić zarówno walczyć jak i larpować.

  • Mile widziane będą własne szaty w stylu Tergów, ale noszenie ich bez zgody Sztabu jest zabronione.

Wasz emblemat:

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE:

FORUM: http://www.majowkazasg.fora.pl

FB STRONA: https://www.facebook…8664321148181/

FB GRUPA: https://www.facebook…64063403667446/


ZAPRASZAMY
RUDA

Ogłoszenie umieszczone za zgodą administracji

Uwaga zwracam uwagę na pewien zapis regulaminu:

• Jedyna dopuszczalna amunicja to plastikowe/BIODEGRADOWALNE kulki 6mm BB.