m16

Dzień dobry,
nie wiem, że czy ta replika jest dobra; http://gunfire.pl/product-pol-1152207838-Replika-karabinka-SA-B07-DV-No-E-C-Version-.html??? Czy kolor szkieletu gearboxa (czarny, srebrny) w specnach ma znaczenie i czy to mówi o starszej czy młodszej wersji tej m16? Chcem ją zrobić pod las. :slight_smile:

1. Trzymałeś ją kiedyś ? wiesz jaka ona długa? Nawet US Marines się tego pozbywa.

2. To wersja bez zmiany sprężyny.

Ta replika jest w wersji bez E&C czyli szybko sprężyny nie wymienisz, odrazu masz pod las ( okolo 410-420 fps’ów). Kolor samego gb chyba nie ma tu znaczenia.

ps. popraw u siebie ortografię.

Wiem, ale to dla taty. Bez zmiany sprężyny, bo będzie tylko do lasu,a do CQB będzie glock17. :slight_smile:

Sorry za tego babola. :blush:

A byłeś z Tatą w Shotgunie? Może by się przymierzył do niej albo chociaż podobnej? Niech podejdzie do kilku osób na spotkaniu i pomaca sobie różne repliki. Możemy pomóc jak coś osobiście na każdym spotkaniu.

A jeśli jest zdecydowany na 100% to niech bierze. To w końcu klasyk. Downgrade do CQB takiego kija jak M16 i tak byłby dziwny.

Tata chciałby wziąć udział w niedzielnej strzelance i czy może liczyć na wypożyczenie karabinu? Chętnie skorzysta z podpowiedzi i porad doświadczonych uczestników. Do soboty będzie zalogowany na forum i jeszcze potwierdzi swój udział.

Pisz lepiej w temacie strzelanki.

Specny i tak są dobre nie ważne czy pod cqb czy pod las ja na swojej mam 500 fps i działa elegancko a i po wymianie springa dawała radę na wiskordzie (zanim zębatki siadły - za duży rof ale co poradzę chciałem sprawdzić ile wytrzymają zęby)