Lufy i magazynki

Witam,
Czy lufy precyzyjne MAD BULL są warte polecenia, czy są dobre jak i GUARDER? Którą lepiej kupić? Co do magazynków chcę kupić midy od specna arms. Ale mam też na oku D BOYS. Co jest lepsze?

Montes

Do specny najlepsze są specny bo pasują bez podklejania taśmą/piłowania.

Magi specny podają bardzo dobrze, osobiście zero problemów, żadnej zacinki - przerobione po ok 2000 kulk na mag ( Lowy 70 ). Lufy przerabiane były już setki razy. Madbull ( blak pytong :laughing: ) miękki bo z aluminium i może się wygiąć w transprcie, stell bulle już lepiej . Guarder dupy nie urywa. Bierz Lay lax prometheusa jak już i spokój będziesz miał ze wszystkim.

Zależy jaka replika, a dokładniej komora (magazynki).
Miałem midy od KingArmsa które trzebabyło podklejać i słabo podawały, teraz mam metalowe midy BOYI i podają.
Natomiast moje midy KA które nie podawały mi podawały u kolegi w Specnie, a moje teraźniejsze nie podają w customowej replice Wookiego :smiley: :smiling_imp:

Dlatego najlepiej sprawdzić, podejdź na strzelance czy do mnie czy do kogoś innego z szybkoładowarką, myślę, że udostępnią Ci maga, żebyś sobie sprawdził :slight_smile:

Dzięki za odpowiedź. Pokieruje się wskazówkami, bo to moja pierwsza replika, a sprzęt musi być sprawdzony i dobry.

Czy gumka czarna systema wytrzyma i nie twardnieje w minusowych temperaturach?

Jeśli obawiasz się o gumkę w niskiej temperaturze to wybierz zieloną G&G. osobiście nie miałem problemów żadnych przy -2 stopniach +/- . Słynna i niezawodna. Przerabiałem ich kilka i było za każdym razem tak jak oczekiwałem. Czarna systema też ładnie kręci ale lepsza jest przy mocniejszych replikach w moim odczuciu. Niech inni się jeszcze wypowiedzą.

Z własnego doświadczenia (oraz opini kilku innych osób) polecam zieloną G&G. Kręci podobnie, ale jest bardziej niezawodna (systema ma tendencja do podwijania sie kolnierza, z G&G takich problemów nie miałem).

Dzięks chłopaki :stuck_out_tongue: