Kulki do snajperki

Siemanko :slight_smile:

Z paroma z Was dyskutowaliśmy sobie ostatnio w Shotgunie o wagach i wykonaniu cięższych kulek do snajperek.

Może nie wszyscy macie czas, lub ochotę śledzić WMASG i artykuły, które się tam pojawiają, więc wrzucam Wam tutaj fajną tabelkę, którą opublikowali.
Artykuł stary, sprzed miesiąca… Ale przypomniał mi się po tej dyskusji no i może ktoś przegapił :wink:

Link do źródła → WMASG - Airsoft & Guns

przeraziły mnie rocketsy … średnica 6,11 jest nie do przyjęcia :confused: szkoda bo słyszałem wiele dobrego na ich temat zastanawiający jest też fakt wagi w większości marek :slight_smile:

No właśnie, ostatnio też słyszałem same dobre opinie od tych, którzy brali je u nas…

mam lufę PDI 6.01 i wystrzelałem z tysiąc rockestów 0,40 platinum bez żadnej zacinki. Uważam je za jedne z najlepszych białych dostępnych obecnie kulek :slight_smile:

obecnie od dawna strzelam rockets platinum i zadnych zastrzeżeń.

Tym bardziej jest to zastanawiające :stuck_out_tongue: az sam je przetestuję

Pytanko- JEŚLI Rocketsy Platinum rzeczywiście mają te 6,11mm, to aby czasami nie mają prawa przechodzić nawet przez stockową lufę? :smiley:

Osobiście używam też platinumy i nie mam zastrzeżeń :wink:.

Stockowa ma chyba 6,12 w górę (nie wiem na 100%, niech ktoś kto wie się wypowie) a co do samych rocketsów - mi osobiście one zacinają się w magach… (0,23 i 0,25)

Ja w PKM mam precke 6.03 po wystrzeleniu kilkunastu czy kilkudziesięciu tysięcy kulek tylko raz miałem zacięcie na 0.25g, a za taką cenę jestem w stanie to znieść.

Zegarek ale jakich kulek używasz bo w tym temacie to ma znaczenie :slight_smile:

Rocketsy

Może nie wszyscy wiedzą, ale Rocketsy 0.25 a Rocketsy 0.40 to całkiem inna bajka :wink: