Kulka, batka, stosy ciał, pixel z wami będzie grał !

Siemano wszystkim !

-Ksywa: pixel
-Imię: Filip
-Wiek: 27
-Mundur: ACU-ATC AU
-Ekipa: brak
-Replika: MP5
Zainteresowania, coś o sobie: ogólnie pojęta informatyka (raczej hardware), asg od wielu lat, motoryzacja, dobry film :slight_smile: Na strzelankach poznamy się z całą pewnością lepiej, szkoda pisać :slight_smile:
Z Janosikiem będzie regularnie was odwiedzać na strzelaniu !

Witaj.

Co do Janosika to widzę że niema ukończonych 15lat i według regulaminu aby młody mógł grać wymagana jest obecność prawnego opiekuna.

Serwus

Janosik jest po moją opieką, poza tym już był na strzelaniu :wink: Młody za chwilę kończy 15, więc nie rozbijajmy się o chwilę w kalendarzu. Zezwolenie pisemne jest, opieka jest (w mojej osobie). Pozdrawiam ! Do zobaczenia :slight_smile:

Pixel … Chyba nie rozumiesz zasad tu panujących , Janosik moze byc pod opieka prawnego opiekuna i nikogo innego , żaden kolega, kuzyn czy Święty Mikołaj, to raz, a dwa zasady to zasady i nawet jak mu 24 h bedzie brakowało do skończonych 15 lat to bez tego opiekuna prawnego to z nami sobie nie postrzela i tak- bedzie sie rozbijać to jak to nazwałeś "o chwile w kalendarzu "

A czy ktokolwiek powiedział, że nie będzie pod opieką prawnego opiekuna ? Napisałem, że będzie pod moją opieką. Nie jestem jego kuzynem, bratem, kolegą. Jestem jego prawnym opiekunem. Doskonale rozumiem zasady panujące w ekipie strzelającej, ale to chyba nie robi różnicy jeśli prawny opiekun również się strzela, a zezwolenie od matki mimo wszystko jest ?

Wiek jest wiekiem, doskonale rozumiem kwestie prawne w tym temacie…sam pracuje w urzędzie i wiem jak jest to traktowane, natomiast jeśli tak bardzo chcielibyście dochodzić swoich praw w jakiejkolwiek kwestii to będzie ciężko.Porada zawsze w cenie 200 kulek :smiley:

Opiekun prawny to nie przyjaciel rodziny, przyszywany wujek czy inny kumpel z wojska. Nie chcę sprowadzać tej kwestii do rangi absurdu ale musisz wykazać fakt bycia opiekunem prawnym za pomocą orzeczenia sądu. I nie myśl, że to sposób na utrudnienie życia graczom, to sposób na zabezpieczenie interesów organizatorów spotkań - żeby po jakimś nieszczęśliwym wypadku nikt nie spytał co robił nieletni bez opieki na takim spotkaniu.

Rozumiem. Dyskusja i tak staje się bezprzedmiotowa, ponieważ młody 27 stycznia kończy 15…chodziło tutaj o dzisiejszy scenariusz, jednakże wiek wymagany był 16, gdzie po prostu to przeoczyłem. 140 km w obie strony też się fajnie przejechać w mundurach :blush: pozdrawiam