Kłaniam się w pas ;)

Witam wszystkich serdecznie

-Ksywa: Novy
-Imię: Marcin
-Mundur: na chwilę obecną brak
-Ekipa: brak
-Replika: od 2dni Beretta M92F ASG. Napewno będzie więcej tylko żone muszę zaklimatyzować z moim nowym hobby :smiley:
-Zainteresowania, coś o sobie: No więc pracuję w branży IT co za tym idzie tą tematyką się interesuję. Regularnie pogrywam na ps4 i pc (cs). Prowadzę również działalność o tematyce projektowania stron interenetowych. Oprócz tego interesuję się sportami walki , głównie mma (sam coś tam też ćwiczyłem :wink:). Jeśli chodzi o ASG , to do tematyki broni jakoś rok temu wprowadził mnie znajomy który zajmuje się głównie bronią ostrą. Bawiłem się również wiatrówkami , ale niestety strzelanie do celu się znudziło, przynajmniej w moim przypadku. No i tydzień temu zostałem zarażony przez kolegę tematem ASG. Jeszcze nie uczestniczyłem w żadnym spotkaniu, dlatego też moja kolekcja broni wygląda jak wygląda. Chciałbym sprawdzić jak zabawa wygląda w rzeczywistej rozgrywce , czy mi się to spodoba. Podejrzewam że na 99% się spodoba , ale chciałbym się upewnić. A wtedy już zaczynam z tematem konkretnie :wink: Pozdrawiam wszystkich

Witamy i dziękujemy za przedstawienie się. Dobrze by było, gdybyś dodał jeszcze zdjęcie, po którym moglibyśmy się rozpoznać, w tym temacie, post niżej. Avatary z czasem zmieniamy.

Serwus:)

Wrzucam :slight_smile: