Jakiego glocka wybrać?

Dzisiaj w sklepie mi doradzono, no to szukam.
Znalazłem kilka opcji:

  1. http://gunfire.pl/product-pol-1152198838-Replika-pistoletu-WEG19-GEN4.html
  2. Pistolety gazowe na green gas - Gunfire
  3. Pistolety gazowe na green gas - Gunfire
  4. Pistolety gazowe na green gas - Gunfire

Najlepiej czarny (zazwyczaj jest), tylko nie wiem który jest lepszy. Ten z pozycji 2 jest z tworzywa, a zależy mi na metalowym glocku, z blow back’iem, żeby zamek zostawał w tylnym położeniu po ostatniej kulce i na tym, żeby był najbardziej zbliżony do wersji palnej.

Ni tu składu, ni tu ładu - ale myślę, że pomożecie.

a na pewno chcesz glocka bo jest jeszcze wiele dobrych pistoletów jak m9, cz75 i colt :smiley:

W shootgunie tyle mi o nich nagadali, że wezmę glocka, a i pasuje mi zamiast colta :stuck_out_tongue:

a na pewno chcesz glocka bo jest jeszcze wiele dobrych pistoletów jak m9, cz75 i colt > :smiley:

Napisał Glocka. Zamówił schabowego więc nie wyjeżdżaj z rybą.

Temat jest prosty. Jak Glock to faktycznie tylko WE. Powód? Zrobiłem ostatnio ciekawy eksperyment - zostawiłem butlę z gazem i magazynek na parapecie na 45 min przy temperaturze ok 5 stopni Celsjusza. Po tym czasie naładowałem do końca gazem i … wywaliłem bez problemu 4 (słownie: CZTERY) pełne magazynki na jednym napełnieniu. Dobry, wydajny, prosty w obsłudze. Jedynym minusem mogą być magazynki - w pewnym momencie będą puszczać gaz, tak już mają. Ale po uszczelnieniu - a sposobów jest kilka - nie powinno być problemów. Zastanawia mnie jak Glock pracuje w temp. okolic zera stopni, póki co jeszcze nie miałem okazji sprawdzić, ale wiadomo - gaziaki nie lubią zimy.

Co do modelu - tak jak pisałem na czacie, to jest kwestia gustu. Posiadam G19 i G17, oba 4 Gen. Glock 19 lub 23 (bliźniaki z różnicą full auto) jest chyba najmniejszym pistoletem jaki spotkałem. Kompaktowy, mały, zajmuje niewiele miejsca na oporządzeniu. Glock 17 lub 18 (tak samo bliźniaki) jest większy, pewniej i wygodniej leży w dłoni. Polecam któregoś z nich bo są warte swej ceny, można spotkać już za ok. 370 zł (4 Gen. od 3 Gen. różni się tylko wymiennymi gripami w zestawie). A dodatkowo, ponieważ WE robi kopie replik systemu Tokyo Marui jest do nich dużo części zamiennych i tuningujących.

Zastanów się tylko czy chcesz full auto, klamki z tą opcją szybciej się sypią.

Glock 17 GEN 4 , 19 jest mniejsza o ile dobrze się orientuje

A co do części zamiennych - niestety mało ich w polsce (WE napewno)

Bierz 17. Jak wpadniesz na strzelanke to oblukasz i postrzelasz. Poza tym KWA są w dobrej cenie. Gumiś ma i sobie chwali. Wysłałem Ci linki na fejsie.

Dzięki za linki i za info. Wpadnę, zobaczę i się zastanowię :wink:

Czyli np 19 od WE i magazynki od 17?

Tak bo w 19 masz krótkie magi i mało gazu mają :smiley:

19 ma mniejszy (lżejszy) zamek przez co jest ekonomiczniejsza a magi od 17 pozwalają wystrzelić więcej kulek. Sam będę robił sobie taki zestaw.