Jaką baterie wybrać do Specna Arms?

Witam
Mianowicie mam zamiar kupić w ciągu najbliższych dwóch tygodni replikę sa-a03. Jednak mam problem z doborem odpowiedniej baterii, ładowarki, lufy precyzyjnej i gumki hop-up (jaką firmę). Bardzo proszę o sugestie i podpowiedzi. Jestem w tym temacie zielony.
Montes

Napisz ile możesz na to przeznaczyć pieniędzy :slight_smile:

Jezu ludzie … Ostatnio powstają identyczne tematy … Czytajcie forum zanim napiszecie -.- precka - promyk/kmhead ładowarka - jakiś imax czy redox bateria - 7.4v nie większa niż 1800 turnigy miejsce w prowadnicy to chyba 20mm x 20mm gumka -czarna systema/ zielona g&g
Niedługo ktoś mnie obudzi w środku nocy a ja krzyknę promyk i czarna systema ! :frowning:

Krzycz zielona G&G, do specny lepiej się sprawdzi :smiley:

Dzięki wielkie za porady. Myślę, że przeznacze na baterie i ładowarkę ok. 150 zł. Czy to wystarczy?

A replikę kupie sa-b03, bo chcem z niej zrobić para snajperkę.

OMG nie 150zł nie wystarczy i zacznij czytać forum -.- zakończyłem działalność w tym poście -.-

150 wystarczy na samą baterię;
po raz kolejny odradzam robić ‘parasnajperki’ z M4, tym bardziej ze specny - mija się to z celem, nie uzyskasz satysfakcjonującego zasięgu i skupienia małym kosztem; do wymiany pójdzie każda część osobna część gearboxa, żeby to miało sens… Pomijając fakt, że M4 jest karabinem szturmowym. A samo zamontowanie lunety na replice, nie zrobi z niej ‘snajperki’ :wink:

Okey. Posłużę się przykładem. Dobra rada.