I'm out!

Z przykrością informuję, że na czas nieokreślony muszę odstawić ASG na bok :frowning:
Nie wiem czy traktować to jako pożegnanie, bo pewnie za jakiś czas wrócę (ale też nie wiem na 100% czy i kiedy) no i będę się widział z niektórymi z Was czasami :slight_smile:
Przyczyną jest głównie brak czasu, są po prostu rzeczy ważne i ważniejsze - nie będę się tu o tym rozpisywać…
Dziękuję wszystkim za wspólne strzelanki i niezapomniane chwile; mam nadzieję, że forum stanie się jeszcze bardziej aktywne i rozbudowane, a strzelanki będą coraz lepsze, a co najważniejsze zgodnie z zasadami fair-play!
Dzięki wszystkim i wszystkiego dobrego, samych fragów i szafy szpeju! Nawet tym, których jeszcze nie zdążyłem poznać.
Wieczorem postaram się wrzucić wszystko co mam na sprzedaż w komisie na forum, także jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam :wink:
Team WTF, bomby, chrono - wszystko zostaje, tego Wam nie odbiorę ^^ Zamówione naszywki osób, które ich jeszcze nie odebrały przekazałem Wayne’owi
Proszę również administrację o usunięcie funkcji moderatora.

WTF???

Bez kitu, WTF???

Czymś mi tu śmierdzi ale już tyle osób sie ‘‘zegnalo’’ że i tym razem to chyba prawda :confused: (WTF???)

Nie, to nie troll czy jakiś żart - niestety prawda :S

Czołem, szkoda bo nie będzie więcej fajnych poradników na yt :stuck_out_tongue: Cóż do zobaczenia.

[*] Wookie

Hmmm chwileczkę… Chłopak rezygnuje z airsoftu, sprzedaje cały sprzęt, żegna się z ludźmi bo nie wie czy się jeszcze kiedyś zobaczą… Jezus Maria - Wookie się żeni !!! :smiley:

Herod on potrzebuje na pieluchy

Znam ten ból, mi też zdarza się nie trzymać moczu :confused:

Wookie ja nie wierzę że odejdziesz bez Honorowej Salwy na najbliższej strzelance.

WTF? Pięknych, zdrowych pociech Ci życzę. Obyś wychował ze trzech takich małych Wookie’ch :smiley: A ja Ci taką reklamę kanału robiłem tym ‘małpiszonem’ :laughing: Najgorsze zawsze są pożegnania, no chyba, że masz szpej do rozdania :smiley: Mam nadzieję, że jeszcze wrócisz do airsoftu, bo będzie Cię brakowało :wink:

Kurde fajnie było się z tobą postrzelać. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy w terenie :wink:

Panowie - dzieciaki, czy nawet 1 to nie powód by rezygnować z ASG… to musi być coś więcej.

Oczywiście to było żartobliwie napisane :wink: Nikt, a przynajmniej nikt taki jak Wookie nie zrezygnowałby z hobby w tak zaawansowanym stanie. Zwyczajnie możemy mu życzyć aby kiedyś do nas powrócił :slight_smile:

Oby jak najszybszy powrót , żeeegnamy :frowning:

Ze swojej strony powiem tylko tyle … Traktuje was jak rodzinę i zawsze z chęciom pomogę, jak i cała administracja.
Wookie szanujemy twoją decyzję, pamiętaj że zawsze można załatwić sprzęt :wink: jak tylko będziesz chciał wpaść to dzwoń :slight_smile: :*****