Harcerze proszą was o wsparcie !

Czuwaj!
W imieniu 57 Obronnej Drużyny Starszoharcerskiej “Skryci” chciałbym zachęcić was do wspierania nas!

****Kim jesteśmy?

Jesteśmy drużyną działającą 5 lat. Zrzeszamy harcerzy w wieku 13-16 lat interesujących się obronnością (część gra z wami w ASG). Za zbiórkach prócz wychowania zgodnego z metodykami ZHP poruszamy zagadnienia sportowo-obronne takie jak: taktyka, techniki linowe, strzelectwo, Pierwsza Pomoc, survival, bushcraft i wiele innych. Pełnimy służbę w różnych dziedzinach, zabezpieczając imprezy takie jak dni morza jako ratownicy ZHP, pełniąc warty podczas uroczystości, biorąc udział w zbiórkach takich jak WOŚP.

Nasze przygody możesz śledzić na naszym FANPAGE
**Na co dokładnie zbieramy ?**Naszym głównym celem jest Sztandar, w tym roku nasza drużyna otrzyma imię, naszym bohaterem będzie rotmistrz Witold Pilecki. Następnie zebrane środki będziemy przeznaczać na zakup przekroju broni do celów edukacyjnych, opatrunki, organizacje kursów lub wyposażenie taktyczno-edukacyjne.
**Jak nas wspierać ?**1 sposobem na wspieranie nas jest przekazanie na nas 1%

Wystarczy przy rozliczeniu podać KRS: 0000278582 a w polu cel szczegółowy: 0214.

2 sposobem na wspieranie nas są zakupy przez portal Fanimani.pl
Idea tego jest taka że wy robicie normalne zakupy w jednym z 800 sklepów internetowych, płacicie tyle co zwykle a sklep przekazuje nam pewien procent wartości tego zamówienia.

Wystarczy że:

  1. Wejdziesz na 57 Obronna Drużyna Starszoharcerska "Skryci" im. rtm. Witolda Pileckiego - wspieraj nas na FaniMani.pl klikniesz “Wspieraj nas”
  2. Zarejestrujesz się
  3. Następnie wybierając swój ulubiony sklep na fanimani zrobisz normalne zakupy.

Liczymy na wasze wsparcie!

Z Harcerskimi Pozdrowieniami
Drużynowy 57 ODSH “Skryci”
Oskar Dudzik