Eryk <Legion VII>

Witam wszystkich bardzo serdecznie :slight_smile:

Do tej pory nie znałem tego portalu, a szczeciński rejon airsoftowy dopiero zgłębiam, chociaż niektóre nicki czy nazwy grup pamięta się przez mgłę z przygód w barze u “Bolca” na ś.p. Panzerfauście, a także innych okazji… W każdym razie o stronie powiedział mi Aydyn goszczący u nas ostatnio na weekendowej naparzance.

Działam w “Legionie VII” i zapraszam do korzystania z naszej działalności. Również mam nadzieję - w miarę możliwości - pozwiedzać Wasze rejony.

Pozdrawiam

Witam serdecznie :slight_smile:

P.S. Proszę jednak o uzupełnienie posta według wzoru.

Ach, wzór… Wyczytałem, że jest “proponowany”, ale nie ma problemu, już uzupełniam:

Proponowany wzór:
-Ksywa: Eryk
-Imię: Eryk
-Mundur: nie szata zdobi człowieka; zależy od pogody
-Ekipa: Legion VII
-Replika: G36C, ale zastrzelę tym, co mi wpadnie w ręce
-Zainteresowania, coś o sobie: Jak powiem, że airsoft, to chyba nie zaskoczę. Poza tym §§, zgodnie z wykonywanym zawodem. W końcu piłka kopana, ale coraz rzadziej. Lepiej strzelać do ludzi niż do bramki :slight_smile: W zainteresowaniach warto wymienić historię, ale nie stroje, ale fakty i to, co z nich wynikło i jak tego można było uniknąć.
-Zdjęcie, mogące ułatwić innym użytkownikom dopasowanie nicku z forum do twarzy w realu: Zdjęcie jest w avatarze. Nie bardzo widać twarz, ale jako że jestem zamiejscowy i tak by niewiele pomogło. Za to avatar jest wszędzie używany na każdym forum dla łatwiejszej identyfikacji.

Jak wspomniałem, nie mam tajemnic i na wszelkie pytania odpowiadam. W końcu chodzi o nowe kontakty i znajomości.

Witamy na forum, zbierz cały Legion i wpadnijcie kiedyś do nas.

Cześć :smiley:

Czołem :smiley:

Ave! :slight_smile:

Dziękuję wszystkim za ciepłe przywitanie.

Teraz, gdy mamy wgląd na forum, wiemy, co się dzieje, więc będzie łatwiej się ugadywać, zwłaszcza że i Wy zainstalowaliście swojego człowieka u nas.

Siema :smiley: