Elo witam

Cześć,
Jako że troche sie tych for przewineło, a w sumie fakt nie wiem ile osób mnie kojarzy to zrobie tak jak wszyscy :wink: Generalnie coś o sobie : Jestem w szczecińskim airsofcie od początku, jeszcze zanim STReFa sie zakładała i była miejscówka na Cukrowej gdzie cały podział ludzi polegał na tym że każda ze stron musi mieć jednego elektryka, reszta sprężynówki xD To se ne wrati. Tak patrze że konto na wmasgu mam od 2003 :astonished: Jak sie dorobiłem pierwszego M4 od CA to wkrótce potem zaczałem serwisować AEGi w Szczecinie bo w województwie nikt nie miał na tym pojęcia, a serwis gwarancyjny replik w tamtym okresie praktycznie nie istniał :stuck_out_tongue: Po jakimś czasie, gdzieś w połowie studiów zaczeło brakować czasu, ale akurat wtedy zaczęły sie pojawiać sklepy w Szczecinie więc odstawiłem warsztat. Proszę bardzo, historia mojego życia, aż sie wzruszyłem :laughing:

Nick : South
Imię : Grzegorz
Wiek : 29
Mundur : Multicam
Ekipa : brak
Replika : CA25 CA, M4 GP
Zainteresowania : obecnie głównie dynamiczne strzelectwo sportowe, na asg troche mało czasu pozostaje, ale szpej i repliki cały czas mam więc kiedyś zawitam zapewne :wink:

Foto :

Siema.

Witamy

Siema Ktoś tam Cię jeszcze pamięta Kiedyś Mirage :wink: