Dzień dobry wieczór :D

-Ksywa: Puchacz/Sowa/Fert
-Imię: Mikołaj
-Wiek: 15
-Mundur: DPM
-Ekipa: brak
-Replika: Cymka 040I, od niedawna G18c WE (Szukam osoby która pozwoli mi ogarnąć tego “potwora”. Wiadomo - smarowanie, ogólnie obchodzenie się z replikami GBB. Jest to oczywiście moja pierwsza replika napędzana gazem :smiley:)

-Zainteresowania, coś o sobie:
Airsoftem interesuję się od (chyba) trzech lat, niemalże od początku miałem w zamiarze napisać ten post i z możliwości jakie on daje :wink:. Oprócz tego gram (chociaż ostatnio z tym słabo) na gitarze elektrycznej, należę do grupy symulującej współczesne pole walki w trzeciej Armie, interesuję się trochę fizyką. Od kilku miesięcy jestem także zafascynowany tzw. kawą speciality, czyli w wielkim skrócie taką, której prawdopodobnie nikt w życiu ni próbował. Generalnie na smak ma wpływ wiele czynników, chociażby państwo i region, z którego ziarna pochodzą. Fajna rzecz dla osób które lubią poznawać nowe aromaty, no i przyjemny wstęp do świata sensoryki :smiley:

-Zdjęcie (wybaczcie za jakość):

Profilowe pojawi się prawdopodobnie dopiero po niedzieli (22.05)
A, i mam nadzieję że nie będzie stanowiło wielkiego problemu, gdy na ten raz zabraknie podpisu jednego z opiekunów, ponieważ znajduje się on aktualnie w stolicy, a ja ze swoim refleksem godnym szachisty nie zorientowałem się wcześniej o konieczności zamieszczenia zgody przez obu z nich :frowning:

Edit: Odnośnik chyba szlag trafił, więc wysyłam po prostu link do zdjęcia:

Ave :smiley: