Dzień dobry - Freddy Fazbear

Ksywa: Fazbear
Imię:Mieszko
Wiek:17
Mundur: Dres z bierzmowania
Ekipa: brak
Replika: Planuję w maju kupić CM.039C
Zainteresowania, coś o sobie: Masakrowanie żołnierzy Kombinatu, historia (głównie współczesność), język niemiecki, chemia.
Zdjęcie* -

Siema, nie kupuje 0.39, dołóż i kup .40

Gdyby był gdziekolwiek to może bym się zdecydował, ale nieważne czy wchodzę na tajwangun.pl czy na jakieś podejrzane stronki to wszędzie pisze “Produkt Niedostępny”

Ja mam 0.40 jak byś potrzebował, Gawron potwierdzi bo sam mi robił :wink:

Spoko, jak narazie to zobaczę, czy będzie po 8 maja, bo wtedy chcę kupować. Jak nie, to napiszę do ciebie lub zrobię nowy temat.

Witamy kolejnego asgeja

1 polubienie

Witam kolegę po fachu :wink:

Dobry :wink:
@Ajgore dobrze podpowiada, nie bierz 0.39 bo utopisz pieniądze w błocie - nawet używana 0.4X, a już w ogóle seria 0.48 będzie spełnieniem marzeń i dobrze wydaną kasą :wink:

https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-aeg/cm-048-cyma
O taki karabin chodzi?

tak, albo to: Replika karabinka CM076E - czarna - airsoft, asg, militaria

Zupełnie inny poziom wykonania niz wszystko poniżej seri 0.4X :wink:

cyma-ak-recognition-chart-v0-63ag0hiis4a91

4 polubienia

Okej, to chyba jednak zdecyduję się na 0.48, dzięki za podpowiedź :smiley:

@Sasza Dzięki za podesłanie, przyda się na przyszłość :slight_smile:

To teraz klasycznie. Jak chcesz kupić 0.48 to dołóż i kup E&L albo LCT.

1 polubienie

Jak na razie to wolę dokupić tylko szynę na kolimator.Aktualnie nie chcę się bawić w mocniejsze modyfikacje, zanim jeszcze karabin dostanę, dodatkowo boli fakt, że łoże broni jest drewniane.

Drewno na ak i koli = god no please

2 polubienia

Psst jak chcesz być “normalny” to olej AK i kup coś “cywilizowanego” tam nie trzeba dokupować akcesoriów, aby koli zamontować xD

3 polubienia

Ej a zasada niet rifle is fine

1 polubienie

@FreddyFazbear chyba najprościej będzie, jeśli dołożysz jeszcze trochę i od razu kupisz helikopter xD

2 polubienia

Stawiam każdemu helikopter, odbiór w Bachmucie.

Dogadałem się z Awangardą już jadę.

A tak serio;

  • Kupowanie cymy poniżej 0.4x to przyjemność z porównywalna z cewnikowaniem.
  • Kupowanie AK i opierdalanie go w rysy których nie ma, no cóż… masochiści są wśród nas.
  • Zboczeńcy od LCT i E&L zawsze wyskakują z krzaków i mówią “nie bój się dotknąć, zobaczysz jaki jest fajny w dotyku”

Kup CM.076 będziesz szczęśliwy. Namówiłem ostatnio @Corpo - powiedz pan jakie masz pan odczucia.

1 polubienie