Dbanie o nasze miejscówki

Cześć.

Może warto byłoby zadbać trochę o miejscówki:

  1. Ogarnąć trochę temat na Dobrej.
  • Uprzątnąć wejścia do budynków, schody itp., poprawi to bezpieczeństwo.
  • Porobić jakieś udogodnienia do wchodzenia przez okno :slight_smile:
  • Zabezpieczyć, bądź oznaczyć (najlepiej to i to) niebezpieczne miejsca.
  • Wasze propozycję :slight_smile:
  1. Można też coś pokombinować z okopami na Krzekowie.

  2. Szukanie nowych miejscówek.


    Proponuję soboty, godzina do ustalenia :slight_smile:

Chętnie pomogę w sprzątaniu Dobrej, miejsce jest mega i ma wielki potencjał, zarzućcie tylko jakąś konkretną datą i możemy działać :slight_smile:

Poszedłbym nawet dalej, już nie od dziś nawijam o zrobieniu paru rzeczy na miejscówkach. Jako że bardzo lubię Warszewo zrobiłbym tam parę rzeczy, np okopy podobne do tych krzekowskich, osłony do chowania się za nimi przy niektórych punktach itp. lista jest długa. Jeśli będę w stanie i będę w Szczecinie to chętnie wpadnę by pomóc w poprawieniu jakości miejscówek.

Jestem za podajcie dzień i godzinę to się zjawię, dobra jest zbyt super miejscówka żeby tak była zaśmiecona :smiley:

1.meble/części mebli (widziałem sporo porozwalanych na części) poustawiać w budynku jako elementy osłony.
2.Posprzątać szkło w budynkach
3.Ustawić tabliczki “Farbiarzom WON!”
4. Zaangażować w to airsoft.szczecin oraz różne grupy/teamy graczy.

Co do odnawiania to Ja i moja grupa jesteśmy do dyspozycji :slight_smile:

Mi też już od dłuższego czasu chodzi po głowie pomysł sprzątnięcia Dobrej.

Jak będę miał chwilę to wpadnę pomóc ogarnąć dowolną miejscówkę

A według jakiego to kalendarza? Coś się popierniczyło :slight_smile:

Ale że jak? W niedzielę na strzelance?
Proponuję sobotę 23 listopada :wink: W niedzielę 24ego pewnie i tak trafimy na Dobrą, więc będziemy się mogli nacieszyć nową jakością miejscówki :wink:

No to na pierwszy ogień idzie Dobra :slight_smile:
Spotkamy się 23.11.2013 o wybranej godzinie.
Do środy wpisujcie tutaj swoje pomysł co można, co trzeba zrobić na Dobrej. W środę zbiorę to do kupy i zrobię listę czynności.

Oczywiście dalej się deklarujemy kto jest chętny na ten termin, żeby można było wszystko fajnie zaplanować i żeby nasza praca była efektywna :slight_smile:

  • Usunąć leżące szkło z podłogi
  • Poukładac leżące drzwi, deski, meble (porobić kładki, mostki, barykady itp)
  • Zaproponowałbym pootwieranie możliwie jak najwięcej okien, chodzi mi o to aby zapobiec kolejnym stłuczeniom od trafień oraz pozbyć się efektu “przezroczystej ściany” gdzie widać wroga w oknie a nie możesz go trafić
    -Może udałoby się wymyśleć jakieś łatwe i w miarę bezpieczne wejście na dach budynku
    -Wszelkie dziury, szczeliny zagrażające naszemu bezpieczeństwu oznaczyć lub zasypać/zakryć

Jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to dopiszę tutaj :slight_smile:

Okna można by było nawet pozdejmować, żeby nikt przypadkiem nie wpadł na pomysł puszczenia serii z pomieszczenia i potem zamknięcia okna (z czym się wiele razy spotkałem). Tylko jest kwestia tego czy nie wyjdzie z tego jakaś chryja, że niby rozmontowujemy byłą jednostkę wojskową :smiley:

Godzinę startu ogarniania miejscówki proponuję na zwyczajową 10:00, coby potem cały dzień mieć wolny :wink:

Na chwilę obecną deklaruję się na przybycie na sprzątanie razem z Krzyśkiem (kmk).

Demontaż okien byłby dobrym pomysłem, tylko teraz pytanie czy nikt by się do tego nie przyczepił. Bo, jeśli się nie mylę, ten budynek do kogoś należy i takie działania pewnie wymagałyby konsultacji z właścicielem i jego pozwolenia. I drugie pytanie: co byśmy z tymi oknami zrobili? Zapakowali do aut i wywieźli gdzieś do jakiegoś skupu? Czy też odstawić w jakieś miejsce? Bo szczerze mówiąc to chcę robić to ze względu na nasze spotkania a nie chcę ułatwiać roboty złomiarzom czy też innym “poszukiwaczom skarbów” if you know what I mean.

Budynki koszarowe i teren strefy bojowej należą do gminy Dobra, więc to z nimi trzeba by było się ugadać co zrobić w temacie okien.
Moim pierwotnym zamiarem było po prostu zdjęcie tych okien i postawienie w rogu pomieszczenia aby nikomu nie przeszkadzały i nie stanowiły zagrożenia, ale lepiej by było się dogadać z właścicielem terenu co z tym fantem zrobić.

Z chęcią pomogę przyjdę z chłopakami z grupy

Zostawcie te okna w pizdu, bo w rezultacie mimo dobrych chęci wyjdzie na to, że większość zostanie stłuczonych w trakcie demontażu albo rozkradzionych pod naszą nieobecność. Żeby nie było strzelania zza przezroczystych powierzchni otworzymy po prostu wszystkie przed strzelanką a pod koniec je zamkniemy.

raczej mnie nie będzie ale jak coś się zmieni to będę pisał :smiley:

Piszcie więcej propozycji :smiley:

Do tego będzie jeszcze strzelanka, może ognisko czy coś takiego :smiley:
Jutro robię ankietę co do obecności i tak jak mówiłem do środy czekam na propozycję.

Myślę, że więcej pomysłów przyjdzie już na miejscu jak się wszystko dokładnie obejrzy z każdej strony.

Kto może niech sprzęt weźmie łopaty, grabie, szczotki, wiaderka.