Czołem wszystkim!

Witam. Jestem Krystian kayfki jako takiej nie mam. Z ASG zaczynam dopiero przygode. Wraz z kumplami zalozylismy jako taka druzyne, lecz bez wspolpracy nic nie zdzialamy. Repliki nie posiadam. Dlaczego?? Juz mowie, jestem w Jednostce Strzeleckiej 4031 w Szczecinie jest to organizacja Proobronna, tutaj musze wyposarzyc sie w sprzet i na ASG nie mam czasu wydac pieniedzy. Jestem przez ta organizacje specem od zielonej taktyki. Niestety w Niedziele mam wlasnie zajecia ze Strzelca i nie moge ich opuszczac z powodu niedawnego awansowania na posade dowodcy druzyn. Pozdrawiam :slight_smile:

Witaj :slight_smile:

Siema :smiley:

Witam SWAR :stuck_out_tongue:

Przedstawiłeś się z dobrej strony, ale nie kumam dlaczego tu ?

Bo to strzelcy :stuck_out_tongue:

No tak , ale kolega pisze - że nie ma repliki i z racji tego , że jest dowódcą drużyn nie będzie go na niedzielnych strzelankach bo wtedy ma zajęcia ?

Zle mnie zrozumiales, nie mam repliki z powodu dozbrojenia sie sprzetowo. Na dzien dzisiejszy replika to jest najmniejszy moj problem, moge ja pozyczyc, co 2-3 tygodnie mam wolna Niedziele wiec na Strzelance pojawic sie moge :wink:
Pozdrawiam.

W takim razie nie źle Cię zrozumiałem - tylko źle napisałeś , teraz wszystko jasne .

Napisałeś że w niedziele masz zajęcia i nie możesz opuszczać więc jasno dałeś do zrozumienia że w niediele Cię nie będzie !
Teraz jasne , że masz wolne co 2-3 tyg. i w tym czasie się pojawisz na strzelankach .

Co z polskimi znakami , nie używasz ich ?

Oj tam za bardzo się czepiasz chłopaka Patron :smiley:

Oki Sorki że się czepiam , dawaj na strzelanki !!!

Cześć GooGold :wink:

Za bardzo sie czepiasz :wink: Nie nie uzywam bo moj telefon ich nie posiada :wink: Zle mnie zrozumiales z ASG ze nie mam teraz po co na nie wydawac, chodzilo tylko i wylacznie o replike. A z Niedzielami sie zgodze ja nie napisalem.
Pozdrawiam.

Przecież jestem grzeczny , wcale się nie czepiam .
Dawaj jeszcze fotkę i wpadaj na strzelanki.