Cześć

Siema.
Świeżak Mateusz 22 lata mieszkam w Szczecinie.
Mundur: USA pustynny,
Moja broń to SCAR L po tuningu, kupiłem używke od gościa któremu to się znudziło, planuje H&K USP, mam też kilka na CO2
Ekipy na razie nie mam i tu moje pytanie czy konieczne jest dołączenie do jakiegoś teamu czy można być wolnym strzelcem, jak to się ma do zorganizowanych gierek. Jeżeli muszę dołączyć gdzieś to chętnie to zrobię tylko czy są jakieś wymagania oraz miejsca?
Mam kilka pytań do was mianowicie chętnie kupie polski mundur do gierek w lesie, może być używany najlepiej na miejscu żebym mógł go przymierzyć, polecicie jakiś konkretny wzór?

Jutro dodam zdjęcie

Nie jest to konieczne, możesz być wolnym strzelcem (aczkolwiek bycie szybkim strzelcem z reguły pozwala na dłuższą zabawę :wink:).
Niektóre gry (większe, zorganizowane scenariusze) miewają wymóg narzucony przez organizatorów “dopuszczamy tylko zwarte zespoły”. W szczecińskich realiach jest to bardzo rzadkie. Z reguły można się wtedy podłączyć do jakiejś istniejącej ekipy (albo po prostu skrzyknąć paru wolnych elektronów do kupy i ad hoc utworzyć tymczasową drużynę).

Z drugiej strony, zgrana ekipa działa sprawniej niż banda przypadkowych gości, ale wymaga czasu i wysiłku na zgranie właśnie.

Gdyby Cię interesowało dołączenie do jakiejś grupy, najlepiej jest po prostu zapytać któregoś z jej członków - czy prowadzą rekrutację i jakie są wymagania. Bo z tym bywa przerozmaicie :slight_smile:

A ma być wz.93 Pantera, czy Suez, jeśli mówimy o aktualnych polskich? Trafiają się też sorty we wz.89 Puma, ale to raczej rzecz dla koneserów :stuck_out_tongue: Fanty w oryginalnym Moro to już dziś kolekcjonerskie sztuki, raczej rzecz dla rekonstruktorów…
…tjaa, odpowiedź nie jest wcale prosta.

Aha, uwaga - wiele grup ma konkretne wymagania w kwestii używanego munduru lub wzoru kamuflażu. Więc może się okazać, że przed przystąpieniem do konkretnego zespołu (albo wkrótce po przystąpieniu) będziesz musiał kupować pasujący mundur.

Witamy.

W takim razie czy ktoś opowie mi jakie są teamy w Szczecinie i jakie mają mundury ewentualnie czy można sememu dobierać mundur. Na strony drużyn wejść nie mogę bo nie znam haseł.

Takie sprawy najlepiej obczaić na strzelance.
Przynależność do ekipy nie jest wymagana.
Przyjdz - zobacz, pogadaj, najlepiej przynajmniej wedlug mnie jest poszukac ekipy z którą się zakumplujesz.

Na początek możesz biegać nawet w taktycznym szlafroku babci - byle by ci było wygodnie, no i pamiętaj o ochronie oczu.
Potem przyjdź, zobacz - z czasem wybierzesz sobie najlepszy set jaki ci indywidualnie pasuje, ewentualnie narzuci ci to ekipa (o ile ma jakieś wewnętrzne wymogi).

Z moim pitbulem który nie wygląda jak jamnik!

Siema zupa :wink:

Witamy :smiley: