Czesc!

Czesc jestem Yoyo. Ostatnie pare lat mieszkam za granica ale przyjechalem na urlop i chcialbym sie postrzelac. Wietam wszystkim. Mam pytanie jezeli chodzi o najblizsze spotkanie tj jutro o Drop Zone One. Czy moge przyjsc jezeli nie zaglosowalem? Glosowanie bylo do wczoraj. I drugie pytanie odnosnie dojazdu bo nigdy tam nie bylem a nie dziala link z mapka na forum.
Pozdrawiam

Nie jestem od takich odpowiedzi, ale uprzedzę kogoś innego.
Przeczytaj - Koniecznie przeczytaj zanim się przedstawisz!!! - Witam, chciałbym się przedstawić - Taktyczny Szczecin

A co do Drop Zone.
Strzelanka odbędzie się na Dobrej.
Przyjść jak najbardziej możesz :stuck_out_tongue:
“Dobra Szczecińska”
Dojazd wystarczy że wpiszesz sobie w google “Swoje miasto” do Dobra Szczecińska i powinno ci wyskoczyć w mapach google.

a jeżeli tego nie znajdziesz to masz:

Wpisz w okienko swoje miasto

Wiem jak dojchac do Dobrej tylko nie wiem dokladnie w ktorym miejscu jest miejscowka. Jakby byl to milsim napewno trafilbym po innych ale boje sie ze z glownej ulicy nie zobacze nikogo i bede musial bladzic :wink: Dzieki :wink:

-Ksywa: Yoyo
-Imię: Marcin
-Wiek: 26
-Mundur: Multicam (Camogrom)
-Replika: M4 Ball Rifle Long G&P / G19 Stark Arms

Tego to sam nie wiem jak wyjaśnić, gdyż będzie to moja pierwsza strzelanka nawet jeszcze ekwipunku całego nie mam :stuck_out_tongue:
Ale ktoś z góry zaraz pewnie odwiedzi temat i odpowie :stuck_out_tongue:

Moze ktos palcem pokazac na mapie? :wink:

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zldRJ_YgEr4M.k3g7-RTUbjEg&usp=sharing

Dzieki wielkie szefie, czekam na dostep :wink:

Niestety, brak dostepu :frowning:

Cześć :wink:

Link z tematu o strzelance oczywiście działa, proszę bardzo:

Wybierz po lewej “Dobra CQB”

Dzieki wszedlem wczesniej besposredni z forum i tam linki nie dzialaja, moge Ci pokazac o co chodzi. Dzieki za info i dozobaczenia jutro :wink:

Rowniez mozesz wpisać na YouTube dojazd dobra szczecińska i wyskoczy ci dokładny dojazd film od WTF’u. Tak na przyszłość jakbys chciał dojechać na jakas miejscówkę.

Nic nie musi na jutubie wpisywać, link z dojazdem do wszystkich miejscówek jest w każdym pierwszym poście z ankietą.