Cześć wszystkim!

Cześć, a więc…

Ksywa - Merg
Imię - Wojtek
Wiek - 24 lat
Broń - Brak
Woj. - Lubuskie
Miasto - Okolice Zielonej Góry

Coś o sobie hmm… chęcią znalezienia nowego hobby i oderwania się od komputera trafiłem właśnie parę dni temu na ASG co od razu wpadło mi w oko i przeglądając różne poradniki oraz filmiki z różnych akcji wkręciłem się w to konkretnie. Nie posiadam jeszcze żadnej repliki lecz cały czas czegoś szukam co wpadnie mi w oko i trochę posłuży, jeżeli chodzi o karabin bo w innym temacie koledzy mi już snajperke odradzili z budżetem około 700zl tak więc szukam karabinu i pistoletu z blow backiem bo taki mi się spodobał w granicach 300zł.

Witaj ,
proszę bierz poprawki na internetowe poradniki. :stuck_out_tongue:
Każde pytanie które cię nurtuje możesz zadać nam na forum :wink: mamy od zajb… internetowych specjalistów ;D

BTW. Jak znalazłeś nasze forum ?:smiley:

Zapraszamy do Szczecina po niezapomniane przygody i rozerwane zwieracze :wink: :stuck_out_tongue:

Znalazłem wasze forum dzięki herodowi bo oglądałem jego filmiki na youtubie i napisałem o niego. Jak skompletuje ubiór i uzbrojenie na pewno się do was odezwę i odwiedzę.

:sunglasses:

Serwus

Zapodaj jeszcze swoje zdjecie

Siemanko, teraz mamy dowód że mamy w Szczecinie gwiazdę youtuba :sunglasses:

:slight_smile:

Potwierdzam. O Herodzie słychać czasem na strzelankach w Poznaniu. :wink: Ostatnio zasłyszałam: ,W Szczecinie jest taki typ, który kręci zajebiste filmiki kamerką GoPro. Obczaj sobie potem Heroda na YT". :slight_smile:

Szczeciński airsoft roznosi się na skale całego kraju :smiley: