Cześć! chciałbym się przedstawić.

Ksywa: Havoc

Imię: Kacper

Wiek: 15

Mundur: Camogrom helikon, Flectarn

Replika: AEG SA-B01 tuningowana, M92 WE CO2 ( zamierzam sprzedać Specnę i przerzucić się na Honey Badger’a od ARES’a / AMOEBY :wink: )

Ekipa: UCAG (Under Cover Airsoft Group - mała, kilkuosobowa grupa w mojej wsi, w której się strzelam )

Zainteresowania: Interesuję się Airsoft’em od 4 lat kiedy to postanowiłem zakupić cm 0.31. Interesują mnie też wszelkie militaria jak i II Wojna światowa. Dodatkowo lubię grać w gry od tych na dworze - piłka nożna i siatkowa po te na PC i konsolę - Battlefield 4, CoD: Ghosts. Chętnie chodzę na strzelanki, lubię współpracować, łatwo się adaptuję, potrafię wykonywać rozkazy, ogarniam porozumiewanie się za pomocą sygnałów. Z mojej miejscowości oddalonej o ok 70km od Szczecina za kilka miesięcy ogarniemy dojazd więc mam nadzieję, że będziemy mile widziani :slight_smile: Pozdrawiam SPOONA, Heroda, który ma zarąbisty śmiech :laughing: i was wszystkich :slight_smile:

Zdjęcie: Redirecting... - jeśli chodzi o jakieś dodatkowe informacje czy zdjęcie (może coś się znajdzie w miarę :laughing: )

Wcześniej nie miałem takiego śmiechu, zaczęło się gdy zobaczyłem jak Spoon gra :smiley: Witamy na forum.

Przyznam, że czasami przewijałem filmiki, żeby się cisnąć :laughing: Fajnie się je ogląda no i przydało by się na jakąś większą grę pojechać i usłyszeć ten śmiech na żywo :smiley: . Czuję się w tym pewnie ale za pierwszym razem pewnie byłbym zielony z poruszaniem się w terenie :smiley:

Wzorowe przedstawienie się :smiley: Witamy :slight_smile:

Witam witam :slight_smile: owszem Herod śmieje się jak widzi jak gram … Ale to z bezsilności i zawiści ze on tak nie umie =* pozdrawiam i zapraszam wszyscy są u nas miłe widziani :slight_smile: