Charytatywny Festyn Rodzinny 2021

Cześć wszystkim :wink:
Słuchajcie, jak rok temu tak i w tym roku, dnia 19.09.2021 roku, przy ul. Hożej 6 na boisku, drużyna Czarni Szczecin organizuje festyn, na którym będą zbierać pieniądze dla 8-mio letniego Bartka aby wspomóc go w walce o odzyskanie wzroku. Rok temu udało się uzbierać 26000, w tym roku będzie zbierany szmal na rehabilitację i dalsze leczenie.
Nic zobowiązującego, jestem w kontakcie z organizatorem i chciałbym jak w zeszłym roku zaprosić na festyn w tym dniu jak również poprosić chętnych o przybycie w szpeju. Im bardziej reko to spoko ale konieczności nie ma. Dla dzieciaków frajdą było zrobić sobie zdjęcie z żołnierzem jak również potrzymać giwerę i obejrzeć wystawiony sprzęt “wojskowy” :wink:
Zasady są proste, pojawiamy się, chodzimy po terenie i za wrzutkę do puszki, może sobie każdy zrobić z nami zdjęcie.
Będziemy mieli wydzielonych kilka metrów, gdzie będzie można położyć sprzęt do macania jak ostatnio, będzie stała puszka i będziemy prosić o wrzutki dla Bartka.
@Grab, może miałbyś czas i byłbyś chętny podjechać z replikami? W zeszłym roku świetnie to wyglądało :slight_smile:
Jest jeszcze mały pomysł w głowie, aby zrobić mały pokaz “taktyki zielonej”, “odbicia zakładnika” lub coś podobnego ale to wszystko zależy od ilości chętnych, którzy przyjadą na ten festyn :smiley:
@Robson, podejrzewam że będziesz :wink:
Tak więc, kto chętny i znajdzie czas, wpiszcie sie proszę pod postem kto będzie, więcej szczegółów już wkrótce!!! Jak tylko będzie założone wydarzenie na Fejsie, wkleję link.
Jeżeli znajdą się chętne osoby z ekip, poproszę pewnie o wsparci i pomoc odnośnie akcji do wykonania jako pokazu :wink: ale jak pisałem, wszystko zależy od ilości chętnych :slight_smile:
Serdecznie zapraszam :slight_smile: :smiley:

Link do wydarzenia : Rodzinny Festyn Charytatywny - Gramy by świat Bartka nabrał ostrości!

Wpadnę z 2 osobami. Planujemy zrobić mini dioramę z radzieckiej interwencji w Afganistanie.

Akurat na czasie :rofl: super, dzięki wielkie

Zamiast odbijania vipa zróbcie pokaz ewakuacji ambasady.

To ja moze tez wpadne w mundurze whemachtu

Zapraszam :smiling_face: jak poprzednio, będzie miło :wink:

Dobry pomysł :stuck_out_tongue_winking_eye:, na czasie. Może T. Ch się przyłączy :wink: plizzzz

Im nas więcej tym lepiej

Jak rok temu proszę, by kto ma możliwość ogarnął skrzynie. Lepiej na nich wygląda sprzęt niż na szkolnych stołach. No i jakieś inscenizacje bym sobie odpuścił, bo bez trenowania i tanim kosztem to zawsze wygląda źle :wink:
---->Ostrów, zamach na Jana Pawła II - YouTube

Skrzynie będę miał, nie ma problemu.

Odnośnie inscenizacji, czekam właśnie na ilość zgłoszeń aby jeszcze zdążyć potrenować. Jeżeli będzie za mało chętnych, nic nie będzie poza spacerkiem po miejscu festynu :slight_smile:

Odnośnie papy, nie wiem o co ci chodzi, zrobione fajnie :laughing: :wink: