Budujemy klimat

By scenariusz wypalił trzeba stworzyć klimat:
-Muzyka
-charakteryzacja
-przygotowanie obiektu

Muzyka.
Nie mam pomysłu jak to zrobić. Może BumBoxy, ale ja nie posiada. ewentualnie akumulator z auta.

Kolejna rzecz, myślałem o zniczach ale może być problem że będą gasły lub coś w tym stylu. Pomyślałem nad światłami chemicznymi. Można wieszać na drzewach.
Zrobi się zrzutkę po 5zł za wjazd i kupimy takie trochę lepsze będą długo świecić.

Każdy grać musi mieć białą koszulkę ujebaną na czerwono. Kiedy jest lub staje się zombiakiem zakłada ją.
Przychodzimy bez szpeju ewentualnie plecak, kabura do klamki.
Strzelamy tylko z pistoletów. Kto nie ma niech kupi sprężynówkę-wystarczy.

Każdy, kto w trakcie rozgrywki będzie lub stanie się zombie (ugryzienie albo coś) powinien puścić z komórki na pełną parę jakież zombie - odgłosy (charczenie, rzężenie, ryczenie, pierdzenie itd.), dzięki temu zbliżając się do swej ofiary będzie wywoływał prawdziwy strach. No. chyba że jest Chrisem Barnesem, wtedy może walić na żywo (w sensie na martwo) :slight_smile:

Udostępnimy ścieżką dźwiękową na komórki :wink:

Szkoda, że nie nagraliście mojego rzygania na Firestarcie, byłoby jak znalazł :slight_smile: Znajdę coś takiego w necie i zrobię zombie - składankę.

Poboba mi sie.

Merytorycznie - dorzucę coś jak mi wpadnie do głowy…

myślę że każdy z nas może kupić maskę zombie na allegro czy coś :smiley: reszta to sprawa dowolna ja mam stary mundur który potne i charakteryzuje :smiley:

Ścieżką dźwiękową mogę się zająć, mam kilka pomysłów na to :wink:

Co do oświetlenia, lightstick’i mogą być, jednak to znicze dopiero utworzyłyby ten klimat, moglibyśmy najpierw nad nimi pomyśleć a światło chemiczne w ostateczności dopiero.

Pomysł z białą koszulką jest fajny, prosty i na pewno by zadziałał, bo tu głównie chodzi o imitację krwi i do tego każdy byłby w stanie to przygotować. Oczywiście każde inne indywidualne pomysły i rozwiązania też byłyby mile widziane, jest okazja by dać wyobraźni zadziałać :slight_smile:

co do dźwięków zombi, pamiętam jak na ostatniej takiej nocnej strzelance typu zombi większość się wydzierała na całe gardło jakimiś dźwiękami w stylu zombi i to powinno zostać a nie puszczać z telefonu :smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp: , pomysł z koszulkami bardzo dobry będzię wtedy widać kto jest kto :smiley:

Wiadomo że jakby każdy się sam wydzierał to byłoby lepiej, ale nie każdego zdołasz przekonać by rozrywał sobie gardło dla stworzenia klimatu, dlatego dźwięki z telefonu czy innego odtwarzacza będą taką alternatywą

Tak tylko pyrzypominam że telefon świeci co zdradza pozycję zombie a na scenariuszu w tamtym roku atmosferę budowali to że dosłownie wpadalismy na zombiakow :stuck_out_tongue:

Dokładnie osoby bardziej oporne niech używają tel ale jestem za tym by to nie byl przymus i ci co chcą niech sie drą:p

Herodzie miałeś opisać co mają ludzie ze sobą zabrać i na którą przyjść