Bry :)

Ksywa: Wasik
-Imię:Tomek
-Mundur: w planach (będzie albo multicam, albo woodland)
-Ekipa: w planach
-Replika: w planach
-Zainteresowania, coś o sobie: na razie wkręcam się w temat, choć do militariów, paintballi itp. ciągnęło mnie od dawna. Szukam kogoś, kto pomoże mi się szybko ogarnąć w tematyce sprzętu, podstawowej taktyki itp. Po pracy sporty wszelakie, ostatnio głównie bieganie - od kilku kilosów do maratonu (w tym roku ma być w Szczecinie :slight_smile:

Serwus:)

Zapraszamy na strzelanki:) a co do maratonu w Szczecinie… mam nadzieje ze nie będzie jak w tamtym roku z półmaratonem bez paru metrów :slight_smile:

Żaden wstyd :smiley: Ogarniaj temat i wpadaj, witamy :wink:

Witaj!

No to co że 4 z przodu? To powód do dumy a nie do wstydu!

Jeżeli chodzi o sprzęt - na tym forum zawsze znajdzie się ktoś, kto z chęcią pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt dla siebie (ja z chęcią zawsze pomogę, ale też alfą i omegą nie jestem). Wystarczy napisać swoje pytanie odnośnie sprzętu w odpowiednim dziale. Warto też przejrzeć wcześniejsze tematy, wiele wątków z serii FAQ zostało już dawno wyczerpane, ja obecnie pracuję nad FAQ odnośnie sprzętu :slight_smile:

Nic nie mów. Przez chwilę byłem mega zadowolony, że życiówkę o 7 minut pobiłem :wink:

Czesc, Dlaczego nikt zdj nie wrzuca jak sie witaja :confused:

Czesc

Witam

Siemanko, a na twój wiek odpowiem tylko to co kiedyś usłyszałem “Życie zaczyna się dopiero po czterdziestce” :sunglasses:

witamy serdecznie :slight_smile:

Witam rówieśnika , '74 to piękny rocznik. :wink: