9.08.2015

Gdzie strzelamy?

  • Dobra (teren zielony)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (350fps!)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 8.08.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Przepraszam, że się wtrącę, ale - nawet pomijając scenariusz GDW ostatnimi dwiema miejscówkami - były Dobra cqb i Wiskord. Wiskord powinien być zastąpiony w ankiecie przez Dobrą zieloną.

Dobra zielona jest zawsze dobra a co z korzeniami ASG - Krzekowem (pomijajac ze mam 5 minut pieszo) ? :slight_smile:

Zapomniałem o dobrej zielonej, już dodana :slight_smile:
Co do wiskordu, scenariusz GDW jakby nie był brany pod uwagę jako niedzielna strzelanka, tylko osobno - stąd pojawił się w ankiecie (konsultowałem to ze Spoonem i mówił, żebym wstawił)

To mi pachnie łapówką :smiley:

kur…i to sporą łapówką teraz wiem za co wookie naprawi replike.

Co do dobrej ale tych terenów zielonych. Jak rozumiem chodzi o ten pofałdowany teren za cqb. Z tego co pamiętam tam też są takie jakby “bunkry” i jestem ciekaw czy są tam jakieś ograniczenia fps albo czy po prostu te pomieszczenia są wyłączone z rozgrywki ?

Tak, to jest cały teren za cqb, dokładnie masz go zaznaczonego na mapie dojazdu do miejscówek (odnośnik w pierwszym poście), na środku jest tylko jeden bunkier z krótkim korytarzem, z reguły się tam nie strzelamy, bo po prostu rozgrywka tam się nie toczy - nie chronujemy replik, po prostu na zdrowy rozum z mocniejszej repliki nie można tam strzelać, jeśli ktoś dostanie w tym miejscu z mocniejszej repliki ze zbyt bliskiej odległości, może się ‘poskarżyć’ na tę osobę i wyciągniemy tego konsekwencje :slight_smile:

Jezeli bede mial 15 urodziny 7wrzesnia to moglbym juz uczestniczyc w Strzelance?

Nie. Będziesz mógł po 7 września. Do tej pory z pełnoletnim opiekunem tylko.

Serwisant zapewnia, że replika będzie gotowa już w piątek, jeżeli nie to nie ma mnie :confused:

Witam,
Z powodu chwilowego braku auta kieruje xapytanie do jakiegos dobrego samrytanina czy nie znalazlo by sie jedno male miejsce zeby sie zabrac z centrum ??ovzywiscie wedle zasady: gas, grass or ass nobody ride for free, dorzucam sie do paliwa :wink: Z gory wielkie dzieki

ja mam 3 wolne miejsca. jadę z prawego więc wszędzie mi po drodze dzwonić lub pisać 731721417

i czy ktoś może ma możliwość pożyczenia mi jutro batki na wtyk tamiya mała?

Hiszpan jednak będzie. :smiley:

Mam trzy wolne miejsca, jadę z Hożej, w razie czegoś dzwonić lub puszczać SMS 531476461

Dzięki za strzelankę, tu macie mój filmik:)

Takich scena nawet w Heroda filmach nie ma.
UWAGA film wyżej 18+

Kto kurwa na strzelance w zielonej z takiego bliska w japę strzela? Popierdoliło Was do reszty?

No cóż… Tu wychodzi właśnie doświadczenie graczy i zachowanie w takich sytuacjach. Nieźle Koszyk - Tomek Ci nie daruje, że nie dałeś mu zrobić zabiegu. :slight_smile: