8.03.2015

Gdzie strzelamy?

• Bastogne
  • Prochownia
  • Krzekowo
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • EXPLOSIVE BIRTHDAY (350fps!)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się wyjątkowo w piątek 6.03.2015 r.! (po to żeby dać jeden dzień organizatorom scenariusza na przygotowania dla odpowiedniej ilości osób)

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!
REGULAMIN SPOTKAŃNa spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica.
WZÓR DO POBRANIAOsoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z rotacją miejscówek z głosowania wypadają dwie ostatnie: Mosty i Wiskord
MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEKPrzypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Znaczniki stron w postaci taśmy będą dostarczone przez organizatorów scenariusza!

Przypominamy, iż w dniu 8.03.2015 r. odbędzie się scenariusz airsoftowy organizowany przez Nicole z grupy JOS-G:EXPLOSIVE BIRTHDAY

Taka fajna imprezka a na broni 360 +/- fpsow wiec mnie nie bedzie szkoda.

350

Jedzie ktoś autem może i ma miejsce dla jednej osoby ? :smiley:

Odpadam - fps

Jedzie może ktoś z centrum?

:twiEh szkoda że mnie nie bedzie,trzeba sie swoja kobitą zająć :smiling_imp:

Przepraszam , ale ze względów technicznych , nie będzie mnie … A szkoda ;-(

Dobra szoguny jedzie ktoś z prawobrzeża automobilem i ma jedno wolne miejsce? :smiley:

Mnie jednak nie bedzie - chory jestem :confused:

Kurde na te impreze to lista na forum, na fb i jeszcze ankieta;)

Możecie wziąć udział w strzelance, tylko i wyłącznie jeżeli opiekun prawny jednego z was (1 opiekun na max. 3 osoby) będzie obecny w miejscu strzelanki (nie musi się strzelać, wystarczy, że będzie np. w samochodzie na parkingu). Po ukończeniu 15 roku życia wystarczy zgoda rodziców, bez konieczności obecności opiekuna. Mogę wziąść udział w tej strzelance ja i kolega ?

Zajrzyj do tematu, który wcześniej napisałeś. Powstało ważne sprostowanie.

W temacie z tym pytaniem jest już sprostowanie. Możecie wziąść udział tylko z opiekunem PRAWNYM każdego z was. Dodatkowo wypada spytać organizatora tej konkretnie imprezy a tym razem jest to Nicole.

Dziękuje za uwagę Spoon :wink: tak, jak napisali koledzy powyzej w scenariuszu mozecie wziac udzial jesli macie ukonczone lat 15 (do 18 roku zycia ze zgoda rodzica lub obecnym na miejsciu opiekunem prawnym). Nie mam nic przeciwko, jesli spelniacie powyzszy punkt regulaminu, abyscie sie pojawili, serdecznie zapraszam :slight_smile:

Ze wzgledu na limit fps nie bede.