5.07.2015

Gdzie strzelamy?

  • Dobra (teren zielony)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 4.07.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Z uwagi na moją nieobecność w zeszłą niedzielę wykluczam się z głosowania na okres 4 tygodni.

Alonzo - przedstaw się w odpowiednim dziale.

Przecież jest :smiley:

Rzeczywiście, sorry, mój błąd.

Ja bym proponował, aby jednak określiły się osoby które zamierzają przyjść, a nie głosują, bo na chwile obecną średnio to wygląda i jak ma przyjść 7 osób z listy to co najmniej o 7 za mało.

Ja będę, ale nie głosuje z tego samego powodu co Herod :slight_smile:

Jeżeli jedną z 3 replik uruchomię to się pojawię :smiley: narazie części ze wszystkich replik walają się wymieszane po pokoju :smiley:

Nie głosuje bo nie wiem czy będę miał kaca i czy dostane przegląd w aucie :smiley:

Raczej będę.

Herod ja juz sie przedstawialem dawno tylko foty nie wklejalem bo nic ciekawego na kompie niemam.

Widzisz ja załatwiłem sprawę avatara w 5 min :wink:

Mivak dzieki;) prozba o zabranie geen gazu bo musze obadac czy mi wejdzie w ladow ice na green gaz bo kupilem :wink:

Ja tez raczej bede - 36C w cienu, 60C w sloncu - nie mozna przegapic
takiej wycieczki w pelnym szpeju! Mam nadzieje ze bedzie
duzo przestrzeni otwartych - aby farba do twarzy wpalila sie w skore tworzac
permanentnego Tiger Stripe’a :smiley:

Z POWODU WYSOKIEJ TEMPERATURYZAKAZUJE SIE UŻYWANIA JAKIEJKOLWIEK PIROTECHNIKI DO ODWOŁANIA !!!

Na wszelki wypadek przynieście kiełbaski, będzie DUUUUUUUŻE ognisko :smiley:

przykro mi nie mogę jutro wpaść, problemy zdrowotne

Sorry ale jednak nie mogę się pojawić, awaria repliki :cry: .

Jednak będę udało się zdobyć replikę na zastępstwo :slight_smile:.

Nie głosowałem lecz będę :slight_smile: