5.01.2014 r.

Witam was spotkanie odbędzie się na Kołłątaja o godzinie 9.00 wyjazd autobusem z Kołłątaja o 9.20 i też jest autobus o 9.40 my będziemy jechać na PODBÓRZ linia 87 na końcowy . spotkanie na godzinę 9.00 na Kołłątaja . do zobaczenia :slight_smile:

Jestem

Mnie nie bedzie :frowning:

O której się spotykamy na PODBÓRZ-u?

9:30 najlepiej, żeby poczekać na tych co jadą autobusem i ok. 10:00 zacząć na miejscówce.
Chociaż pewnie i tak wyjdzie, że zaczniemy o 10:30, jak zwykle :wink:

Wpadniemy tradycyjnie w sile trzech osób. :slight_smile:

UWAGA
Proszę aby wszyscy byli naj późnej o 10 na miejscu zbiórki przy samochodach ponieważ idziemy na nową miejscówkę.
Dla spóźnionych jak trafić:

Zaczeliscie tak gadac o pirotechnice, nagle fp3 sa za mocne, ostatnio na krzekowie fp3 kilka razy wybuchly obok trupiarni podczas przerwy miedzy rozgrywkami i nie slyszalem zeby ktos “kur…” rzucał, zawsze nimi gralismy to czemu nagle przestac? Dla urozmaicenia jutrzejszego dnia przygotowałem ładunek do jakiejś rozgrywki (nie wygląda to jak super bomba atomowa, ale tym razem nie mialem materialow).

Ode mnie będzie 5 osób. Jakoś trafimy po tych Waszych strzałkach na drzewach :smiley:

Nie będzie mnie, przepraszam.

kajtku chodzi oto że one mają wzmocniony ładunek i to jest info od producenta :slight_smile:))))

Dzięki panowie, to była najlepsza strzelanka w tym roku :sunglasses:

Wielki dzięki, naprawdę udana strzelanka na rozpoczęcie nowego roku xD

Dziękuje wszystkim za tak udane strzelanie :slight_smile:)

Dziękuję wszystkim za wspaniałą strzelankę :wink:

Również podziękował wszystkim :slight_smile:

Dzięki, jedno z lepszych spotkań na jakich byłem. :slight_smile:

Również dziękuję za świetne strzelanie, było znakomicie.

Aydyn - jeszcze raz bardzo Cię przepraszam za to, że Cię ostrzelałem, kiedy już byłeś trafiony. W ferworze walki nie ogarnąłem sytuacji i nie usłyszałem jak wołasz. Obiecuję że to się nie powtórzy, będę bardziej uważny.

:laughing: :laughing: :laughing:

not bad snajpa w lesie zawsze spoko :smiley:

Dziękuję wszystkim za wspaniałą strzelankę