450 fps to za duzo?

Witam mam w planie kupic replike ktorej moc to 450 fps i tu pytanie czy ta ilosc fps nie wykluczy mnie z wiekszosci strzelanek odbywajacych sie w szczecinie? Wczesniej strzelalem w stargardzie ze swoimi znajomymi i nie bylo problemu z 450 fps. Od niedawna mieszkam w szcecinie i chcial bym postrzelac z tutejszymi airsoftowcami wiec z tad moje powyzsze pytanie. Pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieje niedlugo

Owszem są limity, ale na miejscówkach do CQB (limit 350 fps), ale reszta miejscówek jest typowo zalesiona bez budynków, tam spokojnie możesz wpadać :wink:

Ok dzieki

Tylko z głową, to że w lesie nie ma limitu to nie znaczy że możesz strzelać z 2 metrów.

Piorun - Jeśli kolega czytał regulamin, to napewno wie jak się z nami “bawić” :sunglasses:

limit jest tylko na wiskordzie !!!350fps reszta miejscówek jest nielimitowa

Ja dodam tylko od siebie jedną uwagę - jest tak jak piszą chłopaki, jednak jeżeli bierzesz udział w scenariuszu, wówczas o limitach decyduje organizator scenariusza i trzeba się do nich dostosować.

Po co śrubować fpsy szturmanowi wystarczy 410fps max chyba że ktoś snajpił będzie.

Ja tylko przytoczę słowa “Pioruna”, oprócz regulaminów itd. ilość fps’ów powinna być limitowana tym co mamy w głowie :wink:

Hiszpan, przepisy zostały tak przyśrubowane ponieważ myślimy za debila który nie potrafi ocenić czy z tej odległości nie zrobi krzywdy. Osobiście nie chciałbym 410 fps w budynku, 350 i tak zbiera dobre krwiaki na ciele.