4.06.2015

Gdzie strzelamy?

  • Dobra cqb (350fps!)
  • Dobra teren zielony
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (350fps!)
  • Nie będzie mnie
0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w środę 3.06.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:Jak zdążyliście zauważyć, ankieta dotyczy czwartkowej strzelanki - spotkanie odbędzie się tak jak zwykle, na przyjętych zasadach forum, zmienił się tylko dzień - warto wykorzystać fakt wolnego południa :wink: Oczywiście na niedzielę też jest przygotowana (osobna) ankieta, odnośnik do niej znajdziecie pod tym linkiem:

Mam pytanie jak bym pojechał z chłopakiem mojej kuzynki i on by miał zgodę od moich rodziców że oni wyrażaj zgodę na to że jadę z nim na stzrelankę i ponosi on za mnie odpowiedzialność ?

Nie ma opcji, jeżeli nie masz ukończonego 15 roku życia, jedyna opcja to taka, że na miejscu przez cały czas trwania strzelanki będzie w pobliżu Twój opiekun prawny.

szybko pojadę po mundur i na zielone coś :smiley:

Jaki las, dawać ludzie cqb - las bedzie w niedzielę :smiley:

Hi,w razie akcji podajcie jak dojechać na warszewo 1,ulica czy coś,dzięki i pzdr

wszystkie wskazówki dotyczące dojazdu masz w tematcie “dojazd na strzelanki” :slight_smile:

A link do bezpośredniej mapy ZAWSZE znajduje się w pierwszym poście, wystarczy czytać:

Odpadam z czwartku , nie dojadę . :frowning:

Wygrało Warszewo I, proszę wszystkich o punktualne przybycie na miejsce, w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :slight_smile: wszyscy niech wezmą czerwone szmaty, a niepełnoletni dodatkowo pozwolenia od rodziców :wink: do zobaczenia na miejscu !

No fajnie , że na nockę muszę dziś iść :slight_smile:

tez bede:)

ktoś by miał pozyczyć naladowną baterie na dzisiejsza strzelanke? moja coś szwankuje :frowning:

Dzięki wszystkim za grę, nie sądziłem, że w mniejszym gronie niż zwykle można się tak dobrze bawić :smiley: Momentami gra była troche statyczna, ale i tak uważam wypad za udany :slight_smile:

Lista osób, albo raczej osoby, która głosowała i się nie pojawiła:

  1. Grabarz

Dzięki za grę! Warszewo to całkiem niezła miejscówka.

Dzięki za grę, było dość kameralnie i momentami statycznie ale i tak spoko :smiley:

Świetnie dzisiaj było :smiley: dzieki wszystkim za grę! ASG Battle Warszewo Szczecin 04.06.2015r. - YouTube … wróciłem do domu i od razu wziąłem się za montaż :stuck_out_tongue: zapraszam do oglądania mojej relacji z dzisiaj ! :smiley:

Przepraszam za moją nie obecność,przyczyny nie zależne ode mnie (do info dla administracji)