31.01.2016 r.

Gdzie się strzelamy?

• Dobra CBQ(350fps!)
  • Krzekowo
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 29.01.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Sorry za OT, ale gdzie na Krzekowie jest zdatna miejscówka ?

Wszystko jest łatwo dostępne. Poczytaj pierwszy post.

Czyli strzelacie się tam, gdzie wyburzyli budynki i hangary i chodzą niedzielni spacerowicze na spacer z pieskiem :astonished: ?

Mniej wiecej

Też się z tego śmieję. Jednak Tym razem idziemy trochę w inne miejsce o ile skończy się Krzekowem.

Na mapie widziałem jakieś budynki czy coś podobnego, jak to wygląda i o co chodzi. To nada stoi i czy można połapać obok?

budynki które za pewnie widziałeś już mogą nie istnieć (nie istnieją od 3 lat) i zostały po nich tylko betonowe platformy.

czy ja bede dopuszczony do gry z repliką o 500 fps.?

Limitów nie ma.

aha :slight_smile:

Wygrało krzekowo.

Życze miłej gry.

Gdzie się zatem spotykamy?

Normalnie obok działek gdzie zrobiony jest parking dla taktycznych pojazdów? :wink:
Jeżeli w innym miejscu to daje znać…

Spotykamy się tam gdzie zawsze

Ma ktos jutro miejsce w aucie i jedzie przez plac Szarych szeregów i zabierze mnie ?

Ogólnie to bym zrobił listę osób w jakimś dziale kto ma auto itp i kontakt obok :smiley:
I żeby nie był widoczny numer tel dla każdego, zrobić range która tam może wchodzić. Czyli w stylu zarejestrowany użytkownik który już był się strzelać i jest zaufany ;D

Mnie jutro nie będzie

Ogólnie to bym zrobił listę osób w jakimś dziale kto ma auto itp i kontakt obok

Taka lista już jest. Wystarczy dopisać kto auto ma.

Moze jeszcze jakie auto i jaka pojemność a oprócz tel to numer VIN auta [facepalm] :confused: