29.11.2015 r.

Gdzie ?

• Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra CQB (350fps!)
  • Wiskord (350fps!)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Warszewo I
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 28.11.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

up

Zawitałbym bez problemu ale FPS więc odpadam.

Spokojnie, dopiero wtorek :stuck_out_tongue:

To się Żona ucieszyła że Wiskord wychodzi.

Michał:

:mrgreen:

Nie wiem czy opłaca mi się jechać z samym boczniakiem ;/ ?

Wpadaj, zrobimy Pistol Party :slight_smile:

Pistol party brzmi kusząco :smiley:

Ojej, wkradł się błąd, chodziło mi o Pitol Party :smiley:

UWAGA SPIOLER! /wybacz ‘mod’ Piorun - nie mogłem się oprzeć urokowi Twego avatara :smiley: /

… Nad krainą Wiskordii nastał mrok, nadeszły bowiem mroczne czasy - to niegdyś wymarłe miejsce czeka na wyzwolicieli gotowych stanąć do walki o przywrócenie dawnego porządku …

Doobra, no to zaszaleje :smiley: jak tylko rodzice wyrażą zgodę to wbijam :stuck_out_tongue: na razie nie głosuję, chociaż i tak wynik wydaje się być przesądzony :wink:

Ostatnio na wiskordzie padł pomysł na wykorzystanie zaznaczonego budynku. Spróbujemy?
I co robimy ze spalonym budynkiem? Posprzątamy w nim, poczekamy aż ktoś posprząta czy porzucimy na zawsze?

Zaznaczony budynek jest poza terenem gry. Nie wchodzimy, tak jak i do spalonego budynku.
Po konsultacjach społecznych dachy również są wyłączone z gry!!!

bedzie ktos jechal przez miasto i ma miejsce?

mnie jednak nie bedzie ;(

Słyszałem, że nie będzie z kim się strzelać. Jak Husar mi podrzuci kulki, to zapełnię tą lukę :smiley:

Dzięki za dzisiaj, fajnie było.

Trzeba następnym razem na początku rozgrywki ustalać częstotliwości na radiu :slight_smile:

Dzięki za gre. 3 runda była strasznie klimatyczna i to duży plus, oby więcej takich rund typu ‘‘obrona wieży’’ .

Dzięki za grę, mam nadzieje że się podobało mimo wszystko.

Co mi się podobało
-mało siedzenia na respię
-dynamiczna gra (w miarę bo czasem gra utykała w 1 miejscu)

I co najważniejsze że każda osoba która się deklarowała że jedzie na strzelanke to przyjechała. Dziś przyjechały wszyskie 11 osób które oddały głos na wiskord. Tak Trzymać!

Dziękuję Włodarowi i Herodowi za małe wsparcie przy odprawie, Sebastianowi na pomysł na 3 rundę i Waynowi za dostarczenie bomby na potrzeby gry.

To tyle resztę zobaczycie na filmiku Heroda :slight_smile: