29.01.2023

Dzieki za gre i za taktyke!

Bo kolana CI się nie zginają i za łatwo było Cię ubić :stuck_out_tongue:

Mówiłesm wydłuzyć rundę do 1,5h :wink:

Ale… ale… ale…

To nie zmienia faktu, że skończyliśmy przed 1400, nie wiem czemu fakt niezginajacych się kolan i łatwość ubicia mojej osoby wpłynęła na tak wczesne zakończenie spotkania, jest mi z tego powodu smutno, że musieliście przed 1400 jechać do domów…

Chociaż dobry rosół był? :crazy_face:

A drzemka się udała?

Poczekaj na wyniki ankiety … powiedziałby, że spełniło to oczekiwania ludzi.
Jesteśmy zwyczajnie leniwi.

Strzelanka fajna, dynamiczna taka na hmm odmożdżenie, ale raz na jakis czas przydała by się taka do 16-17 , jak w czerwonym nosie , dużo chodzenia, praca z mapa itd

1 polubienie

Od tego jest chyba ONM ?

A to nie była akurat dzisiaj ostatnia ? :slight_smile:

Odpowiem ze swojej perspektywy, i w sumie podobnie odpowiedziałem w ankiecie. Dla mnie 3-4h “zabawy” to odpowiednia ilość czasu i taki też czas sobie rezerwuję. Gdybyśmy zaczynali o 10:00 jak to jest w planie to właśnie ok 13-14 (w zależności jak się pokończą rozgrywki) się zawijam. To, że zaczynamy zazwyczaj godzinę później to jednak osobna chyba niereformowalna sprawa ;).

1 polubienie

Dlatego mi też jest smutno tak jak @Radzio bo syna oddałem do dziadków a żonę wysłałem do koleżanki aby móc dłużej pograć.

Ten temat został automatycznie zamknięty po 30 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.