28.02.2021

No nie wiem, nie wiem. Chłopaki mają trochę racji. Seal Team 6 mieli podwózkę pod samą chatę Bin Ladena… :unamused:

A dojazd pewnie do najłatwiejszych nie należał :rofl:

Zabierze ktos dwóch chłopa z centrum? (możemy sie dostosować na luzie co do miejsca :smiley:

Przyszłość ludzkości z filmu WALL·E coraz bliżej…

Znak zakaz wjazdu jest po prawej stronie krzyżówki przed którą parkiwaliśmy w ostatnią niedzielę.

Spoko. Nie będę się kłócił. Do zobaczenia w niedziele

Ja mogę :wink:

669882004 napisz dogadamy sie jak i o której

Oficjalnie:
Wygrywa: TARTAK
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Bo się zaraz pogniewamy Wayne

Bry wieczór jak wygrywa puszcza bukowa do każdej miejscówki mam ok 4km z powrotem 8km.Chodze tak od lat z buta,nawet jak pojawiała sie 1 osoba(a zdażały sie takie akcje) Przypomne może że na spotkaniu robimy ok 5km+ więc nie uważam że 1km więcej to jakis problem.Myśle ze na zdrowie to wyjdzie

Niektórzy nie mogą dojść nawet do siebie…

Sory chłopaki mnie jednak nie będzie ;(

Panowie przepraszam odpadam dzisiaj…

Dzieki za dobra zabawe panowie oraz atmosfere.Najwieksze podziekowania dla Taliba i jego uratowanie strzelanki pod koniec dzieki jego szarzy

Dzięki za dzisiaj.
Było bardzo dobrze a jeszcze lepiej mi szło :smiley:. Atmosfera pozytywna ale niech niebiescy się trochę bardziej starają. :smiley:

Przepraszam ze strzeliłem w ucho koledze w niebieskich ale no tylko tyle widziałem a kulka czasem sama tak lata :smiley:

Do zobaczenia na następnym!

Dzięki za strzelankę. Wszystko mnie boli, wyrywam kolce z uda, rozwaliłem (znowu) kałacha ale było warto. Do następnego.

hihi dobry strzał ale śladu nie będzie na szczęście :slight_smile:

Proszę o zgłoszenie się kolegi od G&G z ujebanym tłokiem (naprawione :slight_smile: ).

Nie wiem jak wam ale mi sie bardziej podoba czy to wąwóz (ale ile tam sie trzeba nawspinać … forma jeszcze nie wróciła) albo początkowe miejsce z górkami okopami, gdzie za droga można też zahaczyć kawałek strumyka. Jakby bardziej poznać ten teren to bardziej równo można by ustawić flagi i respy bo pierwszy raz tak tam graliśmy.

A jakie są wasze wrażenia ? Bo sama miejscówka tartak aktualnie za mocno otwarta i ciężko tam się ruszyć, plus brak możliwości flankowania powoduje że jest tylko full auto frontal możliwy.