26.11.2017

Byłem tylko ja i Herod, niestety nikogo więcej…
Trochę to śmieszne ale proponuje nam na głosowanie dla tych co głosowali a nie byli

Sam na sam z Herodem…
Jak możemy Ci teraz pomóc ?

No my właśnie we 2 siedzimy na Warszewie 2…

Różnie już bywało na TS. Raz były lepsze strzelanki, raz gorsze, raz przychodziło więcej osób, raz mniej. Ale takiego gówna jak dzisiaj nie było jeszcze nigdy.

Przybyłem na Warszewo 2 chwilę po 10.00. Na parkingu było tylko 1 auto ale nie od nas. Udałem się na miejscówkę bez wyjmowania rzeczy z auta żeby sprawdzić czy ktoś w ogóle przyjechał. Okazało się, że nie ma żywego ducha, więc zawróciłem wrotki i ruszyłem spowrotem spotykając po drodze Problema. Pogadaliśmy i dokładnie o 10.30 ruszyliśmy w chatę. That’s all folks.

Wiem, że jest zimno, mokro i nieprzyjemnie ale skoro takie stare zapijaczone luje jak ja są w stanie wstać i się pojawić to co was powstrzymuje? Porażka na całej linii bo tak chujowej sytuacji na serio jeszcze tu nie było. Aż się odechciewa logować na forum.

Ajgor i Bolan poinformował o tym, że ich nie będzie. Kmk byl/jest na miejscu. Tak naprawdę pytanie jest tylko o Czaję. Wyniki glosowania i deklaracje graczy co do obecności były jasno przedstawione. Taki dzień - co zrobić? Nikt nikogo nie będzie przymuszał do uczestnictwa. Nie dla wszystkich jak widać 3 stopnie na zewnątrz + wiatr i wilgoć są wymarzonymi warunkami.

Tydzień temu była impreza z podobnymi warunkami, a dodatkowo deszcz i ciemność. Może tydzień po tygodniu takie warunki już się ludziom znudziły.

EDIT: Czaja usprawiedliwiony - osobista sprawa losowa.

Masz pampersy xxxxl to tylko tak :laughing:
Pytanie do wszystkich, za tydzien tez taa chujnia czy moze ze wzgledu na mikolajki cos bedzie???

Z tego co słyszałem na otwartej strzelanie bezrakowej na którą był zaproszony TS, bylo około 25 osób, więc nie można zarzucić ludziom że boją się deszczu czy zimna. Jak wiadomo że zima ma zaskoczyć airsoftowców to trzeba się integrować i chodzić wspólnie.

Z tym,ze to forum jak i jego nazwijmy to spolecznosc jest otwarta dla kazdego,czy to bezraka czy kogolwiek.

Z kolei bezrak jest dosc hermetyczna grupa do ktorej nie kazdy ma wstęp(nie ma to znamion sekty? :stuck_out_tongue:)

Wiec kto sie nie chce integrowac? :wink:

Skoro zaprosili tutaj oficjalnie na forum to obstawiam że chcą :wink:

Masz jakiś link do zaproszenia?

Hmm… Nie mogę znaleźć, ale dam głowę że był temat. Jeszcze Gumiś napisał że jest jedno chamskie zdanie, ale poza tym temacie ty założony za zgodą administracji. Co się stało tego ok już nie wiem.

Tez nie widzialem tego zaproszenia,a szkoda,bo moze faktycznie bylby jakis krok w kierunki integracji.

Nie mniej ubolewam,ze bezrak nie jest tak dostepny czyt.ma publiczne i dostępne dla kazdego forum jak taktyczny.

Ale ida swieta,czas pojednan,moze cos sie zmieni w tej materii :stuck_out_tongue:

Widzę Szczepan że Ci się na żarty z rana zebrało :laughing:

Co do zaproszenia, to było i je widziałem :slight_smile:

Bezrak ma grupę na Facebooku na którą możesz się zapisać i wtedy będziesz wiedział gdzie są strzelanki. Zostałem dodany bez pytań czy problemów. Mam wrażenie że wokół tej grupy powstało wiele negatywnych legend zanim została poznana.

Na pojednanie liczę, bo moim zdaniem lepiej się ugryźć w język i fajnie postrzelać w trudnym dla airsoftu czasie, niż siedzieć dumnie w niedzielę przed telewizorem :wink:

Tak samo bylo z airsoftszczecinpl i forum sg
Shotguna ktore potem zmieniło sie w taktyczny.pl- jakas urojona “kosa” miedzy jednostkami ktora rzutowala na cale srodowisko.

Pozyjemy,zobaczymy :wink:

Liberum veto :exclamation:

Ryjksiążki nie mam, i nie zamierzam mieć: wyegzekwowanie ochrony moich danych osobowych za pośrednictwem GIODO od administracji lokalnego forum jest wykonalne. Wobec dużej korporacji z siedzibą za oceanem - nie ma opcji…

W nawiązaniu do kilku wypowiedzi wyżej:

  • Zaproszenie od “bezraka” było wrzucone na taktyczny, jednak ktoś zdecydował się je usunąć… :wink: (dla upartych link do usuniętego już tematu: http://www.taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=10&t=4863 )

  • Chłopaki są specyficzni, ale nie zamknięci. Swoim “kółkiem wzajemne adoracji” nie odbiegają od tego co widziałem na TS.

Niedziela mile spędzona. Czy bezrak, czy TS ważne, aby wyjść z domu i pobiegać :slight_smile:
Ale ja jestem airsoftowy świeżak, co ja tam wiem…

Szczerze mówiąc, raz do roku zawsze była strzelanka gdzie ilość osób nie przekraczała liczby palców 1 dłoni.

Serio?

Panie i Panowie - należy Wam się kilka słów wyjaśnienia odnośnie “zaginionego” tematu z zaproszeniem.

Jeden z nas - moderatorów - na początku zgodził się na zamieszczenie postu Jacy odnośnie organizowanego przez nich spotkania na Dobrej. Miejscówka ta i tak nie miała opcji wygrać w naszym głosowaniu, więc zgoda poszła - nieco lekkomyślnie i bez szerszej konsultacji z resztą zespołu administracji. Po przedyskutowaniu sytuacji zdecydowaliśmy się jednak usunąć temat, również ze względu na formę “zaproszenia”.

Dlaczego?

Twór pt. “Bezrak” żyje sobie swoim życiem - nic nam do tego. Podczas naszej dyskusji padło jednak jedno trafne porównanie do hipotetycznej sytuacji. Wyobrażacie sobie, że sklep Militaria.pl przychodzi sobie do Shotguna z pytaniem czy mogą sobie powiesić u nich baner swojego sklepu. Rozumiecie analogię?

W działaniu dwóch osobnych środowisk nie byłoby nic złego, gdyby nie powodu powstania Bezraka i osób jego tworzących, które bez żadnych ogródek szkalują nasze forum i społeczność, używając przy tym słów powszechnie uznanych za obraźliwe. Ich sprawa - niech się bawią. Co więcej, pomimo, że nasze zasady im nie odpowiadają śmiało przychodzą na nasze spotkania i scenariusze. Nie zabraniamy tego i zabraniać nie będziemy. Nie ukrywamy, że zależy nam bardziej na jakości niż ilości obecnych i przyszłych graczy.

Na koniec może zdanie podsumowania zaistniałej sytuacji: My jako administracja TS nie będziemy promować na łamach tego forum środowiska, które powstało w celu bojkotowania naszego forum.