26.04.2015

Gdzie strzelamy?

  • Bastogne
  • Dobra - scenariusz STALKER
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 25.04.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Na Dobrej w tę niedzielę odbędzie się scenariusz STALKER organizowany przez Zonę Bałtyk. Z tego względu, strzelanka organizowana przez Taktyczny Szczecin odbędzie się na miejscówce, która uzyska największą ilość głosów poza Dobrą cqb/las!

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Pragnę zauważyć że w tą niedziele odbędzie się na całej dobrej scenariusz S.T.A.L.K.E.R - Russkij Standard.

Dzięki za czujność, poprawione :slight_smile:

No i teraz mogę głosować :wink:

Ja jeszcze nie wiem na co zagłosuję ale na pewno będzie to zielona. W tym tygodniu wpadnę bo mam ochotę postrzelać, jeżeli starczy mi czasu to wymyślę jakąś fajną rozgrywkę.

Xenon2001 - ban na głosowanie. Jeżeli nie wiesz czy będziesz, do tego z racji wieku z opiekunem lub bez TO NIE GŁOSUJESZ!!! Twój głos wyznacza miejscówkę, na której strzelać będą OBECNI gracze! Przestrzegam całą resztę!!!

Ooo Herod będzie- czas odebrać magi :smiley:.
Postaram się być ale póki co nie głosuję :wink:.

Szykuj hajs to będą magi :smiley:

Aha, ważna kwestia - to, że scenariusz Stalker widnieje w ankiecie nie znaczy, że w tym tygodniu scenariusz ma szansę wygrać jako forumowa strzelanka. To ma charakter informacyjny, chcemy wiedzieć ile osób wybiera się na tę imprezę a ile na coniedzielną rozgrywkę. głosujący na Stalkera de facto informują o swojej nieobecności na forumowej strzelance.

Bostogne dziala normalnie?

Nie dziala zandarmeria tam jezdzi w poniedzialek bylem na rowerze i wypierdALAJA ludzi z tamtad pod grozba mandatu 500zl :sunglasses:

jesli byloby nas tam ok. 30 to ciekawe czy by im sie chcialo te mandaty wypisywac :smiley: :smiling_imp:

nie zapominaj że dziura budżetowa jest duża a czymś ją trzeba napełnić :wink:

I pamiętaj że ŻW ma dużo fpsów :stuck_out_tongue:

Czółko , tylko za co chcą dać ten mandat ??
Przecież nie jest to teren prywatny a strzelnica jak i teren wojskowy chyba tam nie sięga ?
Więc jako iż byłeś tam na rowerze , czy są też ludzie spacerujący to chyba nie mają podstaw do mandatowania?
(Pomijając fakt że jakiś “BARAN” używał tam piro… )
:question: :question:

Like This :slight_smile:

Problem mylisz się teren rozgrywki podlega terenowi wojskowemu mało tego teren wojskowy sięga prawie do samej drogi :confused:

Czyli najzwyczajniej w swiecie jezeli zaglosuje na dobra to tak jakbym jechal na stalkera, a nie na strzelanke org. przez taktyczny szczecin, poprawcie mnie jezeli sie myle.

Teren wojskowy obejmuje teren po obu stronach drogi do Wołczkowa, łącznie z helipadem, torem dla czołów (bastonge) strzelnicą obok bastonge, krzekowem, pasem taktycznym.

Pozwolenie da się załatwić ale jest trochę papierów i nie wiadomo co na to w Ministerstwie :stuck_out_tongue:

Akurat tu miałem na myśli dni poza strzelankami …

To dotyczy każdego, nawet jak zboczysz z drogi wokół głębokiego to kilkanaście metrów dalej jesteś na terenie wojskowym

hmmm , zrozumiał :slight_smile: