25.10.2015

Gdzie strzelamy?

• Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 24.10.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę.

UWAGA! W ankiecie nie pojawiły się miejscówki: “Dobra CQB” oraz “Dobra Teren Zielony”, ze względu na prośbę grupy S.T.O.R.M., którą skierowali do administracji o ‘udostępnienie’ terenu Dobrej na ten dzień na własne manewry grupy.

OoooooKoooopy!

Małe pytanko, takoby że najprawdopodobniej przybędę i będzie to moja pierwsza strzelanka z Wami to interesuje mnie jedna kwestia, o której się zazwyczaj zaczyna?

Zaczynać sie powinno o 10:00 więc należy być trochę wcześniej.

Kurde dla mnie to środek nocy , ale co zrobić…

W tym tygodniu wygra “NIE BEDZIE MNIE” :slight_smile:

Co tyle osób odpada? :confused:

Elvis - Ty idziesz w tą niedziele na strzelanke? :open_mouth:

Co prawda mam jeszcze mam lekki problem z kręgami ale strzelanie praktycznie u mnie na podwórku więc jest duża szansa że wpadnę z lekkim szpejem popolować chwile :wink:

Wpadam a co mi tam :slight_smile:

Masakra, Panowie i Panie rzecz jasna co sie dzieje??

Może będę. Nie głosuję.

Zamiast “Nie będzie mnie” powinno być “Leczę kaca\piję”.

Czy jeśli wygra opcja NIE BĘDZIE MNIE to strzelanka się nie odbędzie?

Nie ^^ (w sensie, że zawsze się odbędzie :smiley:)

A to w takim razie mimo iż nie jestem demokratą - zagłosuję, by to jakoś tak lepiej wyglądało w eterze… bo wygląda na to , że i w ten tydzień uda się z córą przyjechać.

Najprawdopodobniej się pojawię.

Bardzo możliwe, nie potwierdzam ale i nie zaprzeczam że i ja zaszczycę was swoją mizerną postacią.

Ja tam będę na sto procent. Oczywiście z rodzicem. :stuck_out_tongue: