24.05.2015

Hej jestem tu nowy i mam pytanko. Czy jeżeli nie głosowałem to mogę normalnie przyjść i nikt nie będzie miał żadnych wątpów?

Możesz normalnie przyjść

Witam, jedzie ktoś samochodem i ma miejsce w samochodzie? startuje z centrum?

Czyli rozumiem ze budynki do 350 fps reszta powyżej??

Wygrała Dobra zielona, czyli teren bez limitu (nie tam gdzie budynki tylko dalej, na bunkrach/wzniesieniach itp.) - szczegółowo pokazane na mapie w pierwszym poście

Jeszcze pytanie na szybkości - ma ktoś pożyczyć jakieś pojedyncze/podwójne ładownice do STANAGów na molle? Najlepiej w olive - będę bardzo wdzięczny :slight_smile:

Sorry, że nie głosowałem, ale i tak przyjdę w tę niedzielke.

Dzięki za super strzelankę i klimat, pogoda dopisała :wink:

Dzięki za strzelanie, było zacnie

Również dziękuję wszystkim za grę, mam nadzieję, że bomby się spodobały i będą stosowane na kolejnych rozgrywkach :slight_smile:

Ja wiem, że ich działanie i wszystkie funkcje z początku będą niezrozumiałe dla większości, może wydawać się to skomplikowane itd. - ale wcale tak nie jest :wink:
Zachęcam wszystkich do oglądnięcia filmiku przedstawiającego ich działanie i przeczytania instrukcji, która znajduje się wewnątrz walizki:

Klasycznie: Tam wszystko jest napisane :smiling_imp:
Im więcej osób będzie znało działanie bomb, tym lepsze i bardziej skomplikowane gry można za ich pomocą stworzyć :smiley:
Do następnego! :slight_smile:

Dzięki wszystkim za strzelankę, ognisko, i kolejną strzelankę :smiley: A bomby były spoko :smiley:

Dzięki za wspólną zabawę.

Wielkie dzięki za strzelankę. Mam nadzieję że na jeszcze nie jednej się pojawię. Dziękuję też osobą które podwiozły mnie na miejsce oraz z powrotem oraz tym którym dałem się trafić. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Dzięki za grę, bomby po 30min rozkminy jak działają są naprawdę rewelacyjne. Duże gratulacje dla twórców za realizację, pomysł i chęci ! Pozdrawiam.