24.05.2015

Gdzie strzelamy?

  • Dobra cqb (350fps!)
  • Dobra zielona (spotkanie łączone)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 16.05.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Siemanko , widze że forum airsoftszczecin.pl również głosują na Dobrą … tylko nie mają określone czy CQB czy ZIELONA … :confused:

Prawdopodobnie cqb

hmmm… może nawet było by wtedy lepiej , bo nie było by pretensji typu , ten jest z taktycznego a ten nie… A ten robi tak a ten siak itp itd… a na koniec tak jak na mostach … posądzanie o terminatorstwo , a i tak wtedy pouciekali szybko :stuck_out_tongue:

Wilk ze Szczecina - zapraszam do działu Witam, chciałbym się przedstawić. Do tego momentu Twój głos się nie liczy.

Jeśli będzie Dobra zielona to będe jeśli cqb to niestety :confused: brak repliki, chyba że ktoś pożyczy :smiley:

AS nie ma podziału na cqb/zieloną na dobrej.

Dokladnie AS nie ma limitów wiec będzie zgrzyt, rozsądniej bylo by zagrać Zieloną. Oni sobie my sobie.

zgadzam się w Mivakiem dobra zielona mogła by byc ze wzgledu ze AS będzie miało cqb . Niech oni zagraja swoje my swoje bez kłutni i posądzeń o terminatorstwo.

Na AS nie mamy podziału Dobrej na CQB i zieloną. Może tak zagramy razem? Po co się spinać?

Szczerze mówiąc , mam co do tego raczej złe przeczucia …
Może jednak będzie lepiej tak jak to opisał kolega Mivak
Więc osobiście jestem na ,NIE"

Jeśli nie musisz to nie używaj proszę kolorów. Dla podkreślenia czegoś lepiej użyć pogrubienia j/w. - Gumiś

W Airsoft bawię się od półtora roku. Tak jakoś wypadło, że zacząłem bawić się z Airsoft Szczecin. Nie wiem o co chodzi obu stronom i skąd ta wzajemna antypatia. I i Was i u Nas są spoko ludzie. Są też konfliktowi. Bywały scernariusze na których były obie Nasze Społeczności i nie zauważyłem żadnych większych spin albo problemów. Skoro będziemy w niedzielę strzelać się w tym samym miejscu to nie możemy razem się pobawić?

Ja osobiście nie mam nic przeciwko - im więcej ludzi tym ciekawsza gra, z tym, że my mamy limity w cqb również poza budynkami, Wy chyba nie stosujecie takiej zasady?
Jeżeli dopasujecie się do nas w kwestii limitów, tak jak my to zrobiliśmy ostatnio na Mostach w stosunku do Waszych zasad - nie widzę problemu :wink:

Jak macie CQB to jest limit 350 FPS na całym terenie? Skoro macie taki limit to chyba mogę wziąć świniaka i wsadzić do niego m90?

BTW. Poinformuję chłopaków z AS o limicie…

Dokładnie, przy cqb cała miejscówka cqb jest objęta limitem - jeśli zmieścisz się w limicie to nie ma problemu :slight_smile: Chrono będzie, co do semi/auto nie ma żadnych zasad :smiley:

Ok, dzięki wielkie za ułatwienie :slight_smile:

Widzę że wygrała Dobra zielona więc będe na 100%

Będzie ktoś może jechał autem z jednym wolnym miejscem?
Najlepiej z Dąbia, ale mogę dojechać we wskazane miejsce, które jest po drodze :slight_smile:

Gdzie w Dąbiu trzeba cię odebrać?

Czy ktoś, z osób jadących jutro miałby na zbyciu śrubkę regulującą śilnik w emce?