23.09.2018

Gdzie sie strzelalmy?

  • Dobra CQB (350 FPS!!!)
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Panorama
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 21.09.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Zapraszam :slight_smile:

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 1
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Czegoś nie kapuję. Tylko się nie śmiać proszę. Jest strzelanka tutaj. Wygrywa Krzekowo 1. I jest CQB na splat arena (Kurow 13). Ta sama data, ta sama godzina. Gdzie jest Kurow to nawet nie wiem. O co chodzi ? To są dwa różne miejsca ? Czy jakaś połączona impreza ? Bo w mapkach tego Kurowa nie znajduję. Ale myślę że ta nazwa Kurow mnie zmyliła i to będzie jakaś połączona impreza w jednym miejscu ?

Ardis: juz spiesze z wyjasnienie. Strzelanka normalnie odbywa sie na Krzekowie 1 bo ta miejscowka wygrala w ankiecie. Sam kurow (splat arena) jest alternatywa dla graczy aczkolwiek nie brala udzialu w ankiecie. Jest link z wydazeniem i tyle. Sam mozesz zadecydowac gdzie masz ochote pojechac. Co do adresu wpisz sobie w google maps Kurow 13 (jako adres) i jest chyba nawet oznaczony splat arena. Jednak przypominam iz splat jest platna miejscowka :wink:

No dobra . Dzięki za info. Ale to tak dla mnie jakaś nowość. A może kiedyś już tak było ? Nie ważne. Tylko takie dzielenia chętnych na dwie różne imprezy o tym samym czasie ? Hmmm. Z tego co zaobserwowałem to na niedzielnych strzelankach ostatnio stawia się jakiś 40-50 ludzi. To teraz trzeba będzie pewnie podzielić to przez dwa. Chyba dobrze myślę i nie jest to dobry pomysł moim zdaniem. No. Ale to nie moja brożka.

@ardis - nikt tu nikogo nie dzieli. Wez pod uwage ze jest grono milosnikow cqb ktore niestety umiera jak juz nie umarlo ma TS dlatego splat jest co kilka miesiecy i daje mozliwosc wyzyc sie fanom cqb a lesne ludki pojada sobie wg ankiety na krzaki. I pamietaj asg nie dzieli tylko laczy :wink:

Aha :slight_smile: Tylko czemu w jednym czasie ? Zawsze są w ankiecie do wyboru. Strzelanka las lub CQB. To czemu teraz tak ?

Na 90% będę. Wersja Krzekowo.

@ardis - splat arena jest wynajmowana przezemnie i tu jest mocno zalezne od wolnego terminu :wink: Jezeli jeste zai teresowany zapraszam na splata a jezeli masz ochote na lesne strzelanie zapraszam na krzekowo. Tym akcentem zakonczy nasza rozmowe :wink:

Chyba jak by pojąłem :smiley: Tylko. A no dobra. Nie mam pizdoleta. Znaczy mam, ale on strzela jakoś tak w lewo. Chociaż nie należę do żadnej partii :smiley: . Ale mam dwie trochę dłuższe repliki. Mogę je zrobić na 350 fps (szybka wymiana sprężyny).
Mogę je wypożyczyć celem przestrzelania. Bo moja pociecha ma karę.Czyli zakaz “napierdalanek” w tym tygodniu. Ma nie pohamowany charakter. I Pani wychowawczyni ze szkoły przysłała mi SMS-a. Że powiedział że ma ją w dupie i w ogóle mu się nie podoba. Trochę dziwne. Bo mi się podoba. I to całkiem, całkiem. Ale to mniejsza. Krótko mówiąc. No nie powinno tak być. Chociaż qrwa jak pamiętam ja też tak robiłem.
Ale dobra. Wiem że tego nie czyta.
Krótko mówiąc mogę wypożyczyć repliką w dobre ręce jak się to mówi z tematu http://www.taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=16&t=5443
Mogę też zaoferować tzw. podwózkę (4 miejsca). Pod warunkiem że nie będą to jakieś Międzyzdroje. Tylko środek miasta. Mieszkam na Pogodnie.

Panie i panowie jak sie głosuje i nie przyjdzie to proszę o tym poinformować . Podzekował tym co byli

@szopen - masz liste kto glosowal a nie dotarl??