23.07.2017

Dziękuje za wspólnie spędzony czas, było ok. Ale…
Sprzątanie po sobie powinno być nawykiem, ale dla niektórych jest to coś nowego. Przykładem mogą być porozrzucane taśmy oznaczeń, po całym terenie rozgrywki.
Druga kwestia, to bezpieczeństwo i odpowiedzialność. Pojawiając się na strzelankach godzimy się na niebezpieczeństwa, lecz nie zwalnia to z myślenia. Dziś otrzymałem serie full auto od kolegi z 2m, gdzie miałem całą sylwetkę odsłonięta. Skutek? wszystko poszło w głowę +


Ja mówie trudno, taki sport, ale strzelają się z nami osoby niepełnoletnie (aby nie powiedzieć “dzieci”), którym nie musi być to obojetne (ich rodzicą też). Rozwaga i myślenie. Limity fps z nich nie zwalniają.

Z spraw administracyjnych, bana na głosowanie, za brak stawienictwa otrzymuje: Król.

I dalej w tym temacie: ludzie, nie zdejmujcie osłony oczu. To, że jesteście w respie, nie znaczy, że ktoś go nie ostrzela.
Nie liczyłem, ilu osobom dziś zwracałem uwagę - “szkło na twarz!” - ale kurde, nauczcie się, że oczy nie odrastają.

Tydzień temu strzelaliśmy się na krzekowie.
W okopach na KI, było kilka opakowań pustych po kulkach:
madbulle, rocketsy i jakieś inne dziadostwo,
puszki po jakiś energetykach i jakieś butelki.
Serio? W domach też robicie taki syf?


Fajnie jakby niektórzy posprzątali po sobie

Dziękuję za wspólną rozgrywkę. Szczególnie Koledze ze srebrnej Audi w kombi z którym podczas pierwszej rundy świetnie wczuliśmy się w klimat.
Mam jedną uwagę.

Panowie którzy przychodzą po to by pokazać jaki mają mundur i fantastyczną replikę powinni zamiast na strzelanke iść np na wybieg mody.

Dzięki za rozgrywkę.
Co do wszystkich śmieci zostawionych na terenie rozgrywki. Jestem zniesmaczony jaki syf zostawiliśmy w ciągu jednej niedzieli. Być może powinniśmy wrócić do czasów, gdzie znaczniki były na rzepę i każdy sobie kupował we własnym interesie. Jak każdemu przyjdzie wybulić 5-10zł za swoje znaczniki, to nie będzie ich gubił po całym lesie. Wstyd.

Granit łaknie kompozytu…

to dla Tych co nie byli zainteresowani ! NOWE miejsce warte uwagi !

https://photos.app.goo.gl/WfOaJAmuxH3F4Mc42

komancz
Gdzie jest ta miejscówka?

Tam, skąd masz zdjęcie w avatarze :slight_smile:.