21.02.2016 r.

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra(CQB)
  • Krzekowo
  • Warszewo 2
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 20.02.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Jeśli by wypadło Krzekowo to ruszamy w nowe miejsce.

Nowe tzn? :slight_smile:

Surprise motherfucker :smiley:

Witam wszystkich chciałbym się zapytać czy ktoś by miał replikę do pożyczenia na niedziele może być nawet świnia . amunicję kupię sobie . mam taką ochotę iść w las . proszę o pw lub wiadomość sms .

Zagłosowałem ale jednak mnie nie będzie … :imp: :imp: :imp: :imp: :imp:

Wygrało Krzekowo!

Życzę miłej gry!

Będziemy w 3 osoby.

Dzięki za strzelaninę było naprawdę super :slight_smile: :wink:

Dzięki wszystkim za dziś, było zacnie, a i miejscóweczka zajebiaszcza :wink:

Bardzo fajna miejscówka, byłem sceptycznie nastawiony ale szybko się przekonałem że to świetny teren, brawo dla “znalazcy”

Zdjecia z dzisiaj:

Potwierdzam i podpisuję się pod powyższym. Chwała Mivakowi za znalezienie tej miejscówki, choć ja bardziej nazwałbym ją “Bastogne II” niż “Krzekowo II”. Znakomite miejsce pełne wyzwań, niełatwy teren z dużą ilością okopów, rowów, dołków, gliniastego podłoża i drzew, innymi słowy zajebisty :smiley: Ale dzisiejsze spotkanie było znakomite nie ze względu na teren, lecz ze względu na graczy. Jak boga nie kocham - chyba wstąpił w Was jakiś nowy duch i czasy siedzenia na respie się skończyły, bo wszyscy grali dzisiaj energicznie i z dużą zaciętością. Baaaaaardzo udane spotkanie, mam nadzieję, że odtąd wszystkie nasze strzelanki będą takie zawsze. Cheers :slight_smile:

P.S.: Zajebiste zdjęcia, wincyj :slight_smile:

rowniez sie podpisuje pod powyzszymi postami ;] … kolejna moja strzelanka i jeszcze bardziej jestem " wciagniety " w te klimaty :DDD a miejscowka kozacka

Dzięki za tak liczne przybycie. Spotkanie bardzo udane. Tak jak Herod pisał jak wszystkim chce się grać to gdzie byśmy nie pojechali to jest zajebiście. Co do miejsca również uważam że fajowe miejscem. Mam nadzieje że mundurowi się nie przypierdzielą. Jeśli jednak to nastąpi to Herod wyskrobie pismo do Macierewicza że PO zabrania nam się bawić w wojnę.
Co do miejscówki to faktycznie BRAWO JA :wink:

Zacnie było muszę przyznać.

Dobry pomysł z miejscem! Strzelanie było super, dzięki! Muszę częściej wracać na stare śmieci, a nie w tym Poznaniu tylko z Pyrami walczyć.