20.12.2015 r.

Gdzie ?

• Dobra (Teren Zielony)
  • Wiskord (350fps!)
  • Mosty
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Idę na: Operacja: Czerwony Nos VI - SFAT
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 18.12.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!
Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

A Chappie z uporem maniaka głosuje, choć jego głosy są nieważne :slight_smile:

Nie moja wina że nie umie czytać.
Prosiłem go 3 razy (4 poleciał właśnie na PW). Jak nic się nie zmieni to rozważymy w gronie Administracji czy aby nie zablokować użytkownika.’

EDIT: Na użytkownika chappie zostało nałożone ostrzeżenie.

Związku z tym, że póki co prowadzi Wiskord. Jak wygląda tam sprawa pirotechniki ? Co jest popuszczone, a co nie? Nie znalazłem tematu na fortum więc pytam tutaj, jeżeli ów istnieje proszę o odesłanie.

Na Wiskordzie wszelkie piro jest zabronione.

Czy kolorowe świece dymne (np. żółty, czerwony, ale nie szary, czarny, biały) też są zabronione?

Twoje pytanie brzmi jak “nie wiem co to granat dymny ale to kupie”.

Swiece dymne też są wyrobem pirotechnicznym.Podobnie jak petardy strobo. Duże zadymienie sćiagnie służby które nas pogonią.

Poraz kolejny udowadniacie że nie czytacie ze zrozumieniem pierwszego posta. Jest tam odnośnik do działu z miejscowkami klikajac tam przenosi na strone gdzie jest wszystko ładnie opisane. Łacznie z piro.

Dozwolone są tylko granaty gazowe asg typu tornado czy 360 st. Lub madbulla które wydają odgłos wybuchu.

Grab - serio się pytasz?

Tak - kolorowe świece dymne także się zaliczają się do piro.

Sam kurwa nie wierzę, że to robię…

Miałem w tym roku nie robić mikołajkowej strzelanki, bo spójrzmy prawdzie w oczy - to już się nudne robi. Ale w międzyczasie wydarzyło się coś, co nieco zmieniło moje nastawienie. Mianowicie - zająłem pierwsze miejsce w facebookowym konkursie na mikołajkową fotkę organizowanym przez sklep Milworld, w którym nagrodą główną był bon o wartości 300 zł na zakupy w tym właśnie sklepie.

Jest dla mnie zupełnie jasne, iż nie doszłoby do tego, gdyby nie pomoc forumowiczów, którzy zostali poproszeni o polajkowanie zdjęcia. Bez Waszego zaangażowania nic by z tego nie wyszło, zwłaszcza, iż część osób regularnie oddawała głosy na tę fotkę :slight_smile: Pora zatem, by w tym roku Mikołaj przyniósł grzecznym dzieciom prawdziwe prezenty :slight_smile:

W tę niedzielę odbędzie się zupełnie spontaniczny i luźny - pod każdym względem, zwłaszcza moralnym - świąteczny scenariusz, na który serdecznie zapraszam. Scenariusz nie powstał po to, by odwieść Was od udziału w innych odbywających się tego samego dnia airsoftowych imprezach, zatem jeśli zadeklarowaliście chęć wzięcia w nich udziału to polecam dochować tego postanowienia. Rozgrywka będzie prosta, zaś całe spotkanie odbędzie się - jak to na Święta u nas - w luzackiej atmosferze, w której chodzi nie o kaskaderskie wejścia do pomieszczeń, lecz o dobrą zabawę z poczuciem humoru.

Nie ukrywam - najlepszym miejscem do tego scenariusza byłaby Dobra CQB, gdzie Mikołaj kopał tyłki już dwa razy, jednak szanuję forumową demokrację i nie będę łamał jej zasad. Wiskord też się nada na bieganie w czerwonym stroju :slight_smile:

Zasady przedstawię na miejscu, zdradzę jednak, iż po scenariuszu Mikołaj przeprowadzi losowanie prezentów świątecznych wśród graczy. Prezentami są:

1. miejsce - bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie Milworld,
    1. miejsce - bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie Milworld,
    1. miejsce - bon o wartości 150 zł na zakupy w sklepie Milworld.

Udział w losowaniu mogą wziąć gracze, którzy:

• zostaną do końca rozgrywki,
  • będą aktywnie brali udział w grze (siedzenie na respie gdy pora wejść do gry dyskwalifikuje gracza),
  • będą mieli w swoim wyposażeniu akcent podkreślający świąteczny charakter strzelanki oraz surrealizm prowadzonych działań (czapki Mikołaja, uszy renifera, kiecka Pani Mikołajowej itd.),
  • są forumowiczami Taktycznego Szczecina i nie zostali ukarani przez administrację banem za nieuczciwą grę (terminatorzy dostają rózgi!).

Zwycięzcy informują mnie potem na PW który produkt ze sklepu Milworld chcą nabyć w ramach prezentu, ja składam zamówienie i przekazuję zwycięzcom ich wygraną na kolejnej strzelance lub tam, gdzie zdołają się ze mną spotkać. Prezenty z pewnością nie zdołają dotrzeć do Świąt, bo poczta i kurierzy już teraz nie wyrabiają, lecz bon ważny jest do końca stycznia, zatem nie powinno być problemu z jego wykorzystaniem. Wiem również, iż w ten sposób prezent wylosować może osoba, która w ogóle nie oddała głosu w konkursie na zdjęcie, jednak losowanie jest moim zdaniem najbardziej sprawiedliwą i bezstronną formą wręczenia prezentów. Poza tym idą Święta i trzeba się radować a nie pieprzyć farmazony :smiley:

Reasumując - zapraszam wszystkich chcących postrzelać do czerwonego pajaca w przyciasnej kamizelce taktycznej. Podkreślam - strzelanka będzie luźna jak mój mundur założony na Pioruna, więc niech komandosi nie spinają się o byle co. Pamiętajcie o zasadach wzięcia udziału w losowaniu, Mikołaj nie pierniczy się z niegrzecznymi dziećmi!

HO - HO - HO!

hahahah :smiley: to teraz Ci co tak marudzili, że nie będzie świąt to raczej muszą być:) Ja tam będę , dla fun’u :slight_smile: a wygrywać niech wygrywają Ci co moją mało szpeju:) Herod szacun:)

ja będę na 100% bo mam ur i będzie trzeba wypróbować nowa replikę od rodziców XD
jeśli ja dostane

Chyba pojawię się mimo kontuzji :stuck_out_tongue:

Nooo to wszystko zmienia, Herod mozesz liczyc na obecnosc WTF :wink:

Kurcze, tego właśnie starałem się uniknąć :confused:

Luźna :ooo luźny

Wygrał wiskord. Zapraszem wszystkich spełniajacych limity cqb. Pomimo świąt radze pierw sprawdzić w shotgunie czy spełniamy wymagania.

Czy tylko ja dostrzegam dylemat nieco przypominający swoim charakterem sytuację dylematu więźnia? Zastanawiam się czy nie szkoda troszkę , że tegoweekendowa akcja nie jest pod szyldem Santa Wiskordia :slight_smile:

Prawda , że fajnie? :

Yyyy tak, chyba tylko Ty. Gdzie tu jakiś dylemat? Tym bardziej gdzie dylemat przypominający “dylemat więźnia”?

To tylko takie mało trafne nawiązanie odnośnie pewnego charakteru/klimatu wyboru (pewnie niepotrzebnie użyte), nie o to mi dokładnie przecie chodziło… ale nie ważne. Po prostu oglądając filmy Heroda widziałem , że strzelnianki świąteczne są imprezą masową. A tu dwa CQB naraz. Na szczęście ja tylko dostarczam uczestnika, a uczestnik już zdecydował - Wiskord. Choć perspektywa biegania w czerwonej szacie wydawała się taka kusząca :slight_smile: Rozumiem jednak , że większości szkoda czasu na parodię imprezy … i się nie dziwię. Ale na filmach było to takie zabawne, szczególnie grający gdzieś w tle z głośnika rytm świątecznej muzy wieszczącej przybycie Mikołaja z saniami.