20.09.2015

Dzięki za strzelanie i wspólnie spędzony czas :wink:

spotkanie zaaaajebiste :slight_smile: nie rozumiem tylko dlaczego gracze przerwali rozgrywkę podczas deszczu -.- przecież wtedy zaczęło się robić najciekawiej … czasami odnoszę wrażenie że gram ze słabymi piczkami :stuck_out_tongue_winking_eye: przydały by się co niektórym jaja :*****
Kocham was. dziękuje za rozgrywkę :slight_smile:

Dzięki za strzelanie dziś, co do deszczu to faktycznie szkoda że przerwaliśmy ale i tak było spoko
PS. nie znalazł ktoś HiCapa z napisanym H4 pod spodem?

Dzięki, było bardzo dobrze :slight_smile: (dopóki nie spieprzyłem sobie repliki, kolimatora i nogi.) :smiley:

fajnie było,szkoda że dużo ludzi wymiękło z powodu deszczu. :sunglasses:

Dzięki wielkie! Cieszę się, że pierwsza strzelanka w waszym gronie, było zajebiście, pewnie w deszczu by jeszcze pograł, gdyby nie akumulator w karabinie nie padł. I sorry za tą akcję z “pif-paf” XD

Dzieki za spotkania. Tak szkoda że nie gralismy przynajmniej do konca rundy. Ale jak widać nie każdy odczuwa przyjemność z dodatkowej atrakcji jaką była ulewa. Tak czy inaczej myślę że dodanie zegarów do zwyklej rozgrywki 3 linie dodało jej troche świeżości.
Jeszcze jedna uwaga. Tasma do oznakowania kosztuje. Dzis mimo okejania graczy zebralismy aż 6 zł. Zostawie to bez komentarza.

Wiedziałem, że coś pójdzie źle coś z tą taśmą i się we własną zaopatrzyłem (+ jeszcze 4 osoby._.)

Dzięki za grę. Szkoda tylko, ze większość uciekła przez deszcz :confused: